Jump to content

Moto Zajednica

Dainese touring jakna i pantalone

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Kupio sam nedavno neku novu opremu pa mi ova visak.

 

Dakle, jakna, velicina 52, marka Dainese (originalna jakna). Ima postavu (skida se), neku membranu (nemam pojma sta je, kada sam je kupovao nisam se razumeo u materijale a etikete sam naravno pobacao...valjda je goretex), cvrste protektore u laktovima i ramenima. Na ledjima postoji dzep za ledjni protektor, koji se kupuje zasebno (ja ga nisam nikada kupio).

 

Na pantalonama pise Dainese, ali da budem iskren, nemam pojma da li su. Mislim da ima jos ljudi na forumu koji imaju iste. Trebalo bi da jesu, ali ne bih bas stavio ruku u vatru zbog njih.

 

Oprema me je na par putovanja sluzila veoma dobro, nije iznosena, nisam padao u njoj, nema tragova nosenja i vrlo je kvalitetna. Vodonepropusna je do izvesne granice (pola sata voznje po kisi je OK), ali definitivno nije da zaboravite kisno odelo kod kuce (ja sam to uradio jednom i nije mi bilo ni malo zanimljivo).

 

Visok sam 184, tezina mi varira izmedju 82 i 88kg i u tom rasponu mi oprema odgovara. Mislim da bi jakna odgovarala i nekom sitnijem od mene, ali krupnijem, sigurno ne.

 

Cena za komplet je 200EUR. Verujem da je cena vrlo fer.

Moj tel je 065/2006-752

 

Evo i slika:

 

a3kOB_dsc01687exposureresizeay7.jpg

 

D7pdk_dsc01688exposureresizeqn7.jpg

 

FveIb_dsc01689exposureresizeuv9.jpg

 

404.jpg

 

UaWBr_dsc01692exposureresizezm7.jpg

 

MkDKc_dsc01693sj3.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa mogu valjda....nemam pojma za koliko para...ja do ove sume dosao onako djuture....aj nadji nekog i za jaknu, cisto da ne izlazim 2x iz kuce  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja