Jump to content

Moto Zajednica

Проблем са регистрацијом.

Recommended Posts

  • Drug član, 1308 postova

Za nauk svima. Pazite sta kupujete i od koga kupujete i sa kim se menjate.

 

U ovom slucaju u kom su problem bili papiri ti ispravnost na tehnickom dacu vam savet. Ukoliko ste se odlucili da kupite bas taj model, evo resenja kako cete znati dal prolazi tehnicki. 

 

Pre razmene novca/robe i overavanja ugovora platite samo uslugu tehnickog oko 3000 rsd unapred tamo gde planirate da ga vi registrujete, i budite sigurni dal je sve u redu. Ako nije bolje ostati bez 3000 dinara i odustati od kupovine nego da se desi ovo sto se desilo. 

 

Promenjen je i zakon, a tek ce biti promena do 2021 tako da stosta sto je prolazilo na tehnickom vise ne moze da prodje. Jos jedno resenje pored ispravnosti papira - jurite samo fabricko stanje. Nista van toga, ako hocete jos jednu sigurnost pri registraciji i kupovini motocikla.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 402 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Citam a znoj me oblio. Moja draga Suzana ima Pus rama, medjutim jedina razlika je da je ram legalno uvezen nov iz Francuske bez broja, pa je ukucan u NS. Normalno registrovao vec tri godine, mada vise ovim p..... ne verujem ni rec. Da imam i zatamljeni vizir i nisam imao problema sa njim. Prethodni mi bio registrovan za 5 osoba. Meseci su trebali da isprave gresku. Sta reci dalje?:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

@vex preporucio bih ti da sve papire cuvas, carinsku od rama, uput za ukucavanje, potvrdu da je ukucan ... ako nesto kojim slucajem nemas i predao si u sup idi trazi kopiju overenu, znaju dosije da zagube, cesto.

Ako je bio reg. u NS pitanje dali je dosije i stigao u V. Gradiste (ne znam gde si prijavljen, citam mesto iz potpisa).

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja