Jump to content

Moto Zajednica

Kompresor

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova

Pitanje za iskusne,  narucio sam ovaj kompresor

 

kompresor_za_duvanje_guma_tc-ac_1908_kit
WWW.SHOPPERALATI.RS

Kompresor ZA DUVANJE GUMA TC-AC 190\/8 Kit Einhell On \/ Off prekidač Pneumatsko crevo sa brzom spojnicom Pregrada...

 

Sa njim dobijam sve sto se tice provere pritiska i duvanja guma ?  Koliko vidim ima za duvanje izduvavanje i pregled stanja 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd

ja imam dosta Einhell alata za hobi,odličan je  i mislim da ni sa ovim nema greške. Možda nije za upotrebu u vulkanizerskoj radnji ,ali za kola, motor, bicikl i malo izduvavanja po garaži je sasvim ok.

Možda je jedino manometar slaba tačka, možeš da uporediš sa nekim sa pumpe, da bar otprilike znaš koliko je neslaganje.  Bolji i kvalitetnijih možeš naći posebno ,ako ako taj baš ne valja..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Ima moj bivsi kolega bas ovaj, doduse koristi ga uglavnom sa penumatskim pistoljem za eksere, za par meseci koliko smo proveli zajedno na poslu nije imao nikakvih problema

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sa Einhellom nikad nisi nacisto. Moze da valja,a i ne mora.

Ja imam udarnu busilicu,ono sto svi zovemo hilti,a nije bas. Nalupala se i namesala lepka sacuvaj Boze. Samo sam promenio seger sto drzi futer i nista vise. Redovno podmazujem radilicu udaraca.

A u firmi smo imali slucaj sa malom brusilicom da smo je vise puta slali u servis pod garancijom. Na kraju su iz servisa poslali novu Boschovu i tako prekinuli agoniju i nas i kupca.

Isto na poslu imamo neki jeftini kompresor. To je samo za duvanje lopti za decu,guma i slicno. Nekakav ozbiljniji rad ne ocekuj. Ti ventili se ladno poraspadaju,poispadaju opruge i gumice. Ako motor izgori,nema popravke...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja