Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Orion Maximus 125

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Prodajem skuter  Godiste 2012......koji je kupljen kod mene u Kragujevcu  ali je i i sklapan u fabrici koja ga je uvozila takodje iz Kragujevca ...od drugoga vlasnika.

Prvi vlasnik je presao 7,400 km i prodao ga mom sadasnjem prijatelju koji ga je vozio do pre dve godine a inace  je nas kolega sa foruma pod nikom...N.F.S. doguravsi do 9,400km.

Ja ga sa tom kilometrazom preuzimam i sada ima kod mene 13.100km...pa skoro....:).

Dakle cela ikstorija i kompletni papiri postoje kao uvid u stvarnu kilometrazu i stanje.Noooo ipak da se ne lazemo KINEZ je to ma kakav god da je ...mene je lepo sluzio  uz redovno dotezanje  srafova sto je normalno za njega :lol2:

Meni je samo za grad sluzio kao pomocni prevoz  i kupljen je zbog prevoza rezervoara (po 3 komada mogu staviti na njega) ali iz bog velikih 16 coli tockova....lepse guta gradske neravnine

 

URADJENO KOD MENE  NA NJEMU SLEDECE

Prosle jeseni kocione plocice na oba dva diska

5 .01.2019 promenjen filter vazduha  i dajem jedan rezervni isto nov za njega

svecica NGK

Ulje u reduktoru i motoru Motorex 10-40 (890gr ulja u motoru):)

Ulje u komplet kocionom sistemu

Zamenjen novi varijator i roleri sa bolcnima....komplet novo sve

Kais

Karike i klip novi ...(hteo sam onako samo karike promeniti ali je klip jako jeftin bio pa mi zao bilo i njega ne kupiti i promeniti ) :)

dodate led dve trake bele  napred kao DNEVNO SVETLO pale se na poziciji

dodan i vizir  koji za moju visinu od 186 lepo prebacuje i stiti od kise i vetra ali ne sece vidno polje

Akumulator je jos dobar vergla i pali lepo i na minusu .....(vozim ga i po malte ne snegu maksimalni broj dana u godini):jee1:

Pali i na kurblu naravno ...podmazano i ocisceno...:takoje:

Lezaj u vratu podmazan uredno (idu kuglice )

Lezajeve u tockovima komplet promenio nas kolega N.F.S. pre prodaje meni..(hvala mu):takoje:

Gume prednja i zadnja promenjene nove naravno 2018.......DOT 2016 ... ali na slici se vidi od same sredine JOS UVEK ZELENA FABRICKA LINIJA ( toliko o mojoj voznji iz straha da ga oborim):grr: bas vozen kao na autoputu..

Retrovizori 3 para na stanju  a razlog je  jer su mi bili kratki i preko ramena nista nisam video  tako da imam uz njega kupcu da dam i za nedaj boze ostecenja (sadasnje na skuteru sam produzio sipku  kao ttrajno resenje.):)

===================================

MANE

ima ih ....i sve su kozmeticke prirode ne i mehanicke !!...sve sam slikao ali bas sve detalje da nebi neko pucao put pa  trosio vreme i novac...

Nije nikada padano sa njega odgovorno tvrdim /...ali plastika kod kineza je uzas ...popustila na par mestane na vitalnim mestima srecom i grunfovanje sa podloskama je donekle saniralo  ..DETALJNO SAM slikao

Sediste odozdo  a vidi se i na slici je naprslo  ali za sada  ne remeti sedenje  i udobnost   mada sam ga i nanovo presvukao i omeksao sundjer...ipak skoro 365 dana vozim u godinai pa ....:lol2:

ekser je verovali ili ne na STAROJ  predhodnoj gumi proleteo i kroz gumu i kroz felnu tacno na sredini pa je tu felna zavarena oko 1,5 cm vara....nisam brusio var i zafarbavao i sminkao......meni nije  smetalo sto se vidi.

Rupice na  rukohvatu levo i desno za suvozaca sam ja izbusio da lakse elasticne kaiseve zakacim ;)

 

Cena ....400e ili ti Srpski.....stvar dogovora :cirka2:

Kontakt telefon 0638129618 Zvonko-Kragujevac

1.jpg

4.jpg

9.jpg

6.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

3.jpg

2.jpg

8.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

IMG_20190406_121823.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja