Jump to content

Moto Zajednica

Honda Transalp XL 600 V

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Prodajem motor iz naslova, motor je 1991 godiste. Presao 67 000. Dobio ga u zameni. 

Prosle godine stavljeni novi lezajevi volana, novo ulje pred sezonu I filteri, nove plocice. 

 

Posle problema sa strujom za koji se ispostavilo da su stari i losi CDI uredjaji, stavljen je novi regler (made by zika), novi EXIDE akumulator pod garancijom I dva nova CDI-ja. Jedan je original SGR, drugi je original SUN-ov tj Shindengen. Nema potrebe da pricam da su samo CDI-jevi placeni 280 evra zajedno. Servisirao ga nas drugar sa foruma Joca. 

Takodje, nove svecice I ulje je zamenjeno I pred sezonu, ponovo. Kao i antifriz. 

Lanac solidan, gume polako zrele za zamenu DOT 2014,imaju saru, al imaju i godina. Mada, za umerenu voznju, mogu da izguraju jos ovu sezonu. 

Uz njega dajem i nesto rezervnih delova, otvoreni izduv koji je previse glasan zato je skinut i vracen originalni. Dajem i zadnji stender. Uz motor idu I crash barovi I givi kofer sa nosacem. Motor ima uradjen voltmetar takodje. 

Estetika je solidna za te godine, plastike iznutra na par mesta popravljane, I ima vidnih tragova koriscenja na par mesta da ne kazem ogrebotina i malo korozije. Vozio se I po sumama I planinama, sto je ocigledno. Nije ga baba cuvala u garazi, to sigurno. Planirao sam jos da mu procackam karbove I ventile preventivno, pa ako se ne skoro proda, bice I to uradjeno. 

 

Vlasnik, registrovan do novembra 2019. godine. Osiguram u Amss-u na moje ime, uzeo sam super clansku karticu. 

 

Sve sto mi je bilo sumnjivo il sto nije valjalo zamenjeno je, i to ne fus delovima vec originalnim. Trenutno stanje je bez nekog preteranog ulaganja. 

 

Prenos obavezan. Cena 1150 evra. Skoro pa fiksna. 

 

Kontakt tel: 0652378629

 

DSC_0353.JPG

DSC_0352.JPG

DSC_0348.JPG

DSC_0346.JPG

DSC_0351.JPG

DSC_0344.JPG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja