Jump to content

Moto Zajednica

vulkanizirane gume

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 21.10.2018. at 18:46, Satelis je napisao:

Imadoh crva jednog pa drugog pa izleteo i taj drugi nakon odredjenih km predjenih, tako da, cep samo do majstora ili vulkanizera ili sami skinite tocak pa pravac vulkanizer.

Vulkanizer koji ima krpljenje na hladno i nema glava da boli, krpljenje na toplo moze dovesti do deformiteta gume (akcenat je na "moze dovesti" sto ne mora da znaci).

 

U najboljem slucaju, probusenu gumu bacite i kupite ganc novu.... pa svez dot, pa mirise, pa lepa na oko.....ufff uf uf milina :D

Evo, slazem se i ja. Kada sam poslednji put menjao gume, uzeo sam potpuno nove, svez DOT, lepo mirisu, lepe na oko...  ufff uf uf milina...  :-D

652306670_IMG_2051modified.jpg.6a6e2507965a108466459fe809635494.jpg1330487902_IMG_2052modified.jpg.b0c6733ee9e064080311e8d5e6a7fcd4.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125

Meni se na prednjoj gumi automobila nabio dugacak srag i izbusio je u gazecem delu. Majstor je stavio onu dugacku pantljiku koja se ugura ssilom. Guma vec nekoliko godina dobro drzi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja