Jump to content

Moto Zajednica

1.Maj, Dubrovnik i Bokokotorski zaliv

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Dan nije obecavao a ja nista isplanirano i nikakve obaveze.

Mislio sam se gde da krenem i slucajno mi pao na pamet Dubrovnik dok sam sedeo sa drustvom na jutarnjoj kafici, odma sam zvao devojku da je pitam dali je ponela pasos iz NS, odgovor potvrdan i u roku od 20min vec smo bili na putu...

Kao sto napisah dan nije obecavao ali srecom se brzo razvedrilo tako da smo imali ekstra vrijeme.

Do Dubrovnika samo isli preko trejekta a u povratku smo obisli kompletan Bokokotorski zaliv zaliv.

Na granici nije bilo nikakvih problema mada je bila ogromna guzva a ja sam se malo plasio reakcije carinika zato sto nisam imao nalepnicu SRB, ali niko nista nije pitao.

U Dubrovniku smo jedva nasli mjesto za motor, onda standardna setnja stradunom gde inace prodaju jedan od najboljih sladoleda (prodavac usluzuje na 5 jezika, provereno). Rucali smo takodje u restoranu u starom gradu i moj utisak je da je usluga na jako visokom nivou ali su takve i cene (npr jedna kugla sladoleda 1eur.). Boravak u Dubrovackom starom gradu smo takodje iskoristili za posetu pravoslavoe crkve u kojoj je na moje iznenadjenje bilo dosta ljudi. Posle duze setnje i i par kafenisanja otisli samo po makinu pa u voznju po gradu, do marine (moja druga slabost, brodovi), Tudjmanov most...

Kada smo obisli sve sto samo planirali, krenuli smo nazad put Budve ali kao sto napisah ranije, oko Bokokotorskog zaliva. Inace to je moja omiljena kraca destinacija za voznju i opustanje, obozavam voznju krivudavim (dobrim) putevima tik uz more a uz to prolazite kroz predivna mesta kao sto su Perast i Kotor.

Uglavnom jako lijepo proveden dan, lijepa voznja, dobra klopa.....

 

Predjena kilometraza 240km.

 

U nastavku, slike...

 

post-2625-12878996576633_thumb.jpg

post-2625-12878996577465_thumb.jpg

post-2625-12878996578589_thumb.jpg

post-2625-12878996579572_thumb.jpg

post-2625-1287899658044_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Izvinjenje svima zbog loseg kvaliteta fotografija ali zaboravili smo da ponesemo foto-aparat  :( ali eto probao sam da vam prenesem delic atmosfere.

Takodje, gora sam nakacio dve identicne slike a hteo sam da druga bude ova sto je sad kacim...

 

post-2625-12878996588794_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Lovcenac - Budva - Novi Sad

Sveko jutro je parkiran ispred starog grada - redovna JUTARNJA kafica oko 12h  ;D

Ma nerviraju me ovi radovi po Budvi, koliko god se trudis da sve bude cisto za par sati napada brdo prasine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja