Jump to content

Moto Zajednica

ZX6R, 636

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5892 postova

Da li neko ima ili zna nekog ko ima Kawasaki(je) iz naslova a zeleo bi da ustupi vlasnistvo nad istim u zamenu za novac.

 

Prvenstveno 2013+ model a na drugom mestu 2009-2013 i mozda ali samo u slucaju odlicne ponude 2007-2008 model.

 

Kao opremu ne tretiram razne rizoma dzidza bidze, kratke ili dugacke aftermarket poluge kocnice i kvacila bilo da su kineske ili neke fancy, xenon farove, zatamljene vizire i slicno. 

 

Kao opremu tretiram auspuh (ne dragon ili neke domace proizvodnje), quickshifter, amortizer kormana (ali ne fabricki), ogibljenje, kocionu pumpu itd. 

 

Ovo sa opremom cisto da pojasnim stvari.

 

Nove gume me zanimaju kao deo punude iskljucivo ako su gume za stazu (d213 pro, supercorsa ali sc ne sp, racetec rr k1 ili k2....) Nove gume tipa pilot power 2ct mi znace koliko i da je motor bez guma.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5892 postova

Pa ne, kupujem street legal motor a teracu ga na stazi. Imam quickshifter imam novu pumpu 19x20 oklope cu svakako kupiti tako da opremu ne mora da ima ali sam samo naveo sta smatram za opremu.

 

Ne smatram rizome, baracude, xenone, mra, puig, lsl, dragon i ostale gluposti za opremu i vlasnik moze da zadrzi za uspomenu. Sa druge strane ako neko kaze motor je skuplji jer ima ohlins ttx, akrapa, k-tech, bitubo, yoshimuru, hyperpro, galfer, brembo itd to priznajem.

 

Zasto sam to napisao na primer je sledeci oglas u kojem je napisano da je u motor ulozeno preko 2000 funti :) a vidim dragon, poklopac sedista i plavi vizir. Ne pise nista vise.

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/12624738/suzuki-k4-600-jedinstven

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ukoliko ipak naidjes na motorce koje na sebi ima te Pilot Power 2ct gume, a koje ti nikako ne trebaju, prijavljujem se kao zainteresovan za iste. Umecu vec da ih potrosim nekako...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Shokla skidaću ja sa motora ukoro set 120/190 Mich PP2CT i biće povoljan;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
pre 1 minut, grof je napisao:

Shokla skidaću ja sa motora ukoro set 120/190 Mich PP2CT i biće povoljan;)

Thnx. 190 mi je preveliko za ove moje male motorice. :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Uzmi suzukija deluje korektno ako radi ko svet i batali šta pišu... te rizome i proizvodi sa Alija su ovde popularni i od toga kontam ne možeš pobeći. (a ja ih mrzim iz dna duše) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5892 postova
18 minutes ago, SHOKLA said:

Ukoliko ipak naidjes na motorce koje na sebi ima te Pilot Power 2ct gume, a koje ti nikako ne trebaju, prijavljujem se kao zainteresovan za iste. Umecu vec da ih potrosim nekako...

Nikakav problem jer ja cu sigurno odmah skinuti te gume sve i da su sa nalepnicom

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5892 postova

@SHOKLA sad sam se setio imam ja poptuno nove Dunlop sportsmart 2 gume dot 2013 nikad montirane. Set je 120/60/17 i 180/55/17 platio sam ih 145 eur zimus ali mi ne trebaju. Ako si zainteresovan javi moze i za 130 ali ti plati postarinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 5 sati, dvlns je napisao:

@SHOKLA sad sam se setio imam ja poptuno nove Dunlop sportsmart 2 gume dot 2013 nikad montirane. Set je 120/60/17 i 180/55/17 platio sam ih 145 eur zimus ali mi ne trebaju. Ako si zainteresovan javi moze i za 130 ali ti plati postarinu

Zadnja bi i odgovarala, ali za moje motorine ide prednja 120/70-17. Cena je sasvim korektna.

Hvala, izbunaricu vec nesto... POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5892 postova

Znam da ide 120/70 ova je nesto nizi profil ali mislim da nije prevelik problem za ulicu. Za stazu bi bio problem. Kako god ja cu oglasiti verovatno uskoro te gume na prodaju pa ako nekom treba nije problem.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre 19 sati, dvlns je napisao:

Zasto sam to napisao na primer je sledeci oglas u kojem je napisano da je u motor ulozeno preko 2000 funti :) a vidim dragon, poklopac sedista i plavi vizir. Ne pise nista vise.

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/12624738/suzuki-k4-600-jedinstven

 

Mozda je ulozeno 2000 funti u popravku motora poslije unfala. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja