Jump to content

Moto Zajednica

Serpa na auto putu..!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

na pravcu BG - Bubanj potok je juce bila serpa na putu..!

 

 

serpa od nekih 30ak cm je bila u trecoj traci..

 

 

prplazio sam koliko i video to, pa sam zamislio sta bi bilo da je neki motoras zakacio..!?!?!?

 

 

ko je odgovoran za ovo..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

 

 

 

ko je odgovoran za ovo..?

 

ti ako je nisi sklonio!

 

Kolko ja znam, ne moze tek tako da se stane na autoputu u levoj traci (najbrzoj) i pokupi glupa sherpa. Jedino da sa 120km/h otvori vrata (sto je nemoguce) i shutne sherpu, pritom polomi nogu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

 

Mozda si malo preozboljno shvatio moj odgovor,nije mi bila namjera da te uvrijedim.

Ja sam u stvari zelio da kazem da kod nas niko nije odgovoran ni za sto. Serpe,lonce i sve ostale gluposti bi trebalo da sakupljaju putari koji to ne rade, jer najvjerovatnije nisu primili ono sto se kod nas zove CRKAVICA ko zna od kad.

Za sve sto se dogodi na auto putu ili na bilo koji drugi registrovani put trebalo bi da odgovara onaj ko je duzan da ga odrzava. Na zalost kod nas to nije tako. Kad se nesto desi najlakse je napravit zapisnik i konstatovat da nije brzina prilagodjena uslovima ( u ovom slucaju SERPAMA ) na putu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Po zakonu ako vozac naidje na prepreku na putu DUZAN je da je ukloni ako je moguce ili u spuprotnom javiti nadleznim organima (policiji). E sad ne znam kako stoje stvari za autoput ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

 

Mozda si malo preozboljno shvatio moj odgovor,nije mi bila namjera da te uvrijedim.

Ja sam u stvari zelio da kazem da kod nas niko nije odgovoran ni za sto. Serpe,lonce i sve ostale gluposti bi trebalo da sakupljaju putari koji to ne rade, jer najvjerovatnije nisu primili ono sto se kod nas zove CRKAVICA ko zna od kad.

Za sve sto se dogodi na auto putu ili na bilo koji drugi registrovani put trebalo bi da odgovara onaj ko je duzan da ga odrzava. Na zalost kod nas to nije tako. Kad se nesto desi najlakse je napravit zapisnik i konstatovat da nije brzina prilagodjena uslovima ( u ovom slucaju SERPAMA ) na putu.

 

 

Putari imaju dobre "crkavice" i rade svoj posao! Zivim pored auto-puta i komsije mi rade na istom tako da mogu da komentarisem... a ta serpa se mogla trenutno zadesiti tu i to slucajno, ispala iz kamiona ili sa korpe i slicno...

 

Takve se stvari desavaju, nije uvek neka zavera u pitanju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

 

Mozda si malo preozboljno shvatio moj odgovor,nije mi bila namjera da te uvrijedim.

Ja sam u stvari zelio da kazem da kod nas niko nije odgovoran ni za sto. Serpe,lonce i sve ostale gluposti bi trebalo da sakupljaju putari koji to ne rade, jer najvjerovatnije nisu primili ono sto se kod nas zove CRKAVICA ko zna od kad.

Za sve sto se dogodi na auto putu ili na bilo koji drugi registrovani put trebalo bi da odgovara onaj ko je duzan da ga odrzava. Na zalost kod nas to nije tako. Kad se nesto desi najlakse je napravit zapisnik i konstatovat da nije brzina prilagodjena uslovima ( u ovom slucaju SERPAMA ) na putu.

 

 

Izvini stvarno ali me je na trenutak iznerviralo, ali sam posle shvatio da nisi znao da je serpa u najbrzoj traci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

na pravcu BG - Bubanj potok je juce bila serpa na putu..!

 

serpa od nekih 30ak cm je bila u trecoj traci..

 

 

Da nisu bile neke punjene paprike unutra?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

na pravcu BG - Bubanj potok je juce bila serpa na putu..!

 

serpa od nekih 30ak cm je bila u trecoj traci..

 

 

Da nisu bile neke punjene paprike unutra?

 

haha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

na pravcu BG - Bubanj potok je juce bila serpa na putu..!

 

serpa od nekih 30ak cm je bila u trecoj traci..

 

 

Da nisu bile neke punjene paprike unutra?

 

heh, nisam video sta je tacno ali znam da se jos krckalo..  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

hahahaha  ;D ;D ;D :D :D :D..

 

jel vas se desilo nesto slicno..? mislim da vidite tako nesto cudno..? ili mozda znate za sudat prouzrokovan predmetima na putu..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Meni se desilo da na auto-putu Bgd-Šid idem levom trakom i primetim u srednjoj nešto na putu (u tom trenutku nisam provalio šta je u pitanju), posle stotinak metarau mojoj traci vidim parče drveta tkz. cepanicu za loženje ??? obiđem nastavim dalje kad ono opet. Itako sam ih video jedno 5-6 da bi na kraju stigao zelenog tamića polu raspadnutog i pretrpanog gore pomenutim cepanicama. Stignem ga i trubnem pokažem mu nekako da mu ispadaju cepanice po putu i on mi samo mahne u fazonu šta da radim, vidiš i sam da je pun i da mora da ispada. Ja u čudu nastavim dalje napred jer nisam znao šta da uradim (naravno pandura nigde nema kada ti trebaju).

Eto to bi bilo moje slično iskustvo, a šta je moglo da se desi da sam ja naleteo ili neko drugi na te cepanice ne smem ni da pomislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Takve stvari bi trebalo kaznjavati kao pokusaje ubistva jer to ustvari i jesu. Pokusaj ubista nemarom. Ovo je jako ozbiljno pitanje koje policija neshvata vrlo ozbiljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

mislim da je komunalna odgovorna, znam da ih je bra zvao zbog sljunka u ruzveltovoj i da su dosli i pocistili. policija treba da kaznjava zbog rasipanja tovara.

 

ja sam video komplet izduvni sistem, od grane (tu je pukao) pa do kraja sa sve srednjim i zadnjim loncem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

mislim da je komunalna odgovorna, znam da ih je bra zvao zbog sljunka u ruzveltovoj i da su dosli i pocistili. policija treba da kaznjava zbog rasipanja tovara.

 

ja sam video komplet izduvni sistem, od grane (tu je pukao) pa do kraja sa sve srednjim i zadnjim loncem.

 

Ja sam imao slicnu situaciju,samo sa ukrasnim lajsnama.Sustignem nekog lika koji je zgazio tristaca ili pezejca,ne znam vec sta je (bitno da je bilo 2theMAX),i taman se spremim da ga preticem,kad se njemu otkaci lajsna i ozezi po sred moje shoferke...Vise puta sam nailazio na razbijene staklene flase,razne kutije,prazne gajbe piva koje su poispadale iz kamiona...Svega ima,samo discipline i odgovornosti ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

idemo mi sa jugom sa trka iz batajnice prema novom sadu auto putem i naidjemo na klju i montirac za tockove i gumu i onaj trougao sto se natera vozilo na njega,neko je verovatno menjao tocak a od njega ni traga ni glasa zaboravio alat na putu,mi ga pomerimo ustaranu mozda ce svatiti da je zaboravio pa se vrati po svoj alat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Meni se desavalo na relaciji Beograd-Bar da naletimo na....pa strecak...mora da ga je Obelix zaboravio u prolazu ili je pukao nekog Rimljanina  ;D

Odron negde na pocetku kanjona Morace...nije bio nesto mnogo velik, ali je iza krivine pa je bio manje iznenadjenje.

 

Takodje sam bio svedok branika od kola i kartonskih kutija, kao one za cipele, a od pocinioca ni traga ni glasa.

 

Jednom sam uklonio otpali izduv sa zadnjim izduvnim loncem na kruznom toku kod 24-tog bloka, u srednjoj traci..videli ljudi da uklanjam " slucajno izgubljeni predmet " pa stali.

 

Svasta je moguce naci na putu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

cuj, naleto sam na dzak pun luka...u blagoj krivini, opustenih 120 km/h i tras!  Sreca pa je Vojvodina ravna, stao sam u nekom kupusu u njivi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd

Posmatrajte te pojave optimisticki. Kada ispadne serpa (ili nesto slicno) moze da upadne u rupu pa, ukoliko se dubine i precnici poklapaju, nema vise rupe!

 

A nije mala verovatnoca da bas tu postoji rupa, priznacete  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Posmatrajte te pojave optimisticki. Kada ispadne serpa (ili nesto slicno) moze da upadne u rupu pa, ukoliko se dubine i precnici poklapaju, nema vise rupe!

 

 

haha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Meni se dogodilo slicno nesto proslog Avgusta u Bosni negde oko Sarajeva. Mrak je bio, oko 22h recimo, izlazio sam iz leve krivine i ispravljao motor lagano kad mi se ucinilo da nesto vidim na putu nekih 15tak metara ispred mene, koliko se to moze u mrklom mraku videti. To 'nesto' je ladno bio pijanac koji se teturao na sred moje trake... Mrkli mrak, put van naselja. Fala Bogu da sam uspeo da izmanevrisem na levo i izbegnem nesrecnika, nije bilo mesta ni vremena za kocenje... NeshaXX je bio iza mene i na vreme video sta se desava, te se sklonio. Teribl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja