Jump to content

Moto Zajednica

Ad hoc vikend vožnja

Recommended Posts

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Moj predlog: Valjevo - Osečina - Ljubovija - B.Bašta - P. krst. Do Valjeva već kako smisliš. To je, ugrubo, 250 km, oko 4-5 sati vožnje. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Mislim da ću i ja danas na tu stranu...:moto3: Samo još nisam načisto da li da posle VA idem na Debeli breg pa dole na Rogačicu, zatim nizvodno do Ljubovije pa desno, preko Pecke, Osečine, Tekeriša i Šapca  kući za NS.

Varijanta B za danas: NS - VA - Osečina - Pecka, pa posle Ljubovije desno, do M. Zvornika - LO - ŠA - NS.

Na kraju, danas sam izvezao kombinaciju gornja dva predloga:

IMG-20221016-193058.jpg

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1075 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Ja navikao da vozim samo u majici kratkih rukava i jakna preko.

Beše malo hladnije, al' ipak lepo:

 

image.thumb.png.ae82eb78ea132a0402137ac5aa93dab4.png

 

 

 

dunavska_2.thumb.jpg.02e7701ae7324d1dc12b2583e735822c.jpg

 

Krenuo lagano oko 10:30, natrag sam bio oko 18:30

  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Сутра т.ј. у недељу ћу за Ердевик тачније Језеро Брује да мало гледам друмске бициклистиче трке за Куп Србије, прва трка је старт у 10 таман кренем у 8 ујутру па да се опуштено провозам од Новог Сада до Ердевика

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Na tom jezeru sam nekada pecao, bilo je dobrih komada amura. Inace je voda bogata jodom i sumporom. Ako kojim slucajem neko ima problema sa psorijazom ovo je pravo mesto gde ce te leti dolaziti na kupanje. U neposrednoj blizini je i jezerce "Banja" , to je izvor koji puni jezero bruje i tu je koncentracija joda i sumpora znatno veca. Temperatura vode je konstantna i leti i zimi je 13 stepeni. Znaci bajkeri ako vas muci psorijaza znate gde trebate ici.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 7 sati, keš je napisao:

Na tom jezeru sam nekada pecao, bilo je dobrih komada amura. Inace je voda bogata jodom i sumporom. Ako kojim slucajem neko ima problema sa psorijazom ovo je pravo mesto gde ce te leti dolaziti na kupanje. U neposrednoj blizini je i jezerce "Banja" , to je izvor koji puni jezero bruje i tu je koncentracija joda i sumpora znatno veca. Temperatura vode je konstantna i leti i zimi je 13 stepeni. Znaci bajkeri ako vas muci psorijaza znate gde trebate ici.

Фала за овај сјајан инфо, несам знао за те податке, имам коме да пренесем

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Ovo za temperaturu 13 stepeni se odnosi na jezerce -izvor "Banja". Dok je temperatura vode u letnjim mesecima u jezeru Bruje prijatna za kupanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2860 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 8 minuta, keš je napisao:

Ovo za temperaturu 13 stepeni se odnosi na jezerce -izvor "Banja". Dok je temperatura vode u letnjim mesecima u jezeru Bruje prijatna za kupanje.

Vidim na Google neki kamp postoji na jezeru Bruje..... izgleda lepo na slikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Nema nista organizovano, dodjes postavis sator i kampujes. Mosez da rostiljas i slicne stvari, imaju i postavljeni i stolvi s klupama od masivnog drveta. Selo je odmah tu da mozes kupiti sta ti treba. Teren je leti pokosen, pojas do vode je sljunak, kao i do dubine do 2 metra dno je sljunak, tako da kada si u vodi gazis po sljunku a ne po mulju, to je nasuto naknadno radi kupaca. Na 100 metara od jezera je Gastro Chalet of Erdevik Winery- Vinska kuca Erdevik, vlasnik Kompanija MK Group (i jezera i vinske kuce)

https://www.facebook.com/vinskakucaerdevik/

vinska kuca.jpg

Promenio član keš
  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1291 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Danas sam peglao starim putem do Fruškaća pa nizbrdo pored Mišeluka, Petrovaradina, Sremskih Karlovaca nazad za BG. Lep dan, dosta motorista na putu... Uživancija!  :moto3:

 

1679249128038.jpg

  • Sviđa mi se 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Јучерашња вожњица на језеро Брује крај Ердевика и дружење са другарима бициклистима, прелеп дан за вожњу, до тамо уз дунав а повратку гребеном фрушке горе где сам возећи се гребеном мимоиђох се сигурно са десетак и више мотоциклиста а кад дођох до венца тамо код маркета и код арене мотора ко на сајму :jee:

image.thumb.jpeg.34b6c32295b4dc5bf958634851e65d5a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.c38d97bafefa6785113fdc56c5866d5b.jpeg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2410 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
45 minutes ago, ПИпезос said:

Јучерашња вожњица на језеро Брује крај Ердевика и дружење са другарима бициклистима, прелеп дан за вожњу, до тамо уз дунав а повратку гребеном фрушке горе где сам возећи се гребеном мимоиђох се сигурно са десетак и више мотоциклиста а кад дођох до венца тамо код маркета и код арене мотора ко на сајму :jee:

image.thumb.jpeg.34b6c32295b4dc5bf958634851e65d5a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.c38d97bafefa6785113fdc56c5866d5b.jpeg

pa da, juce bio prvi kup Srbije :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
pre 11 minuta, drmilan_ je napisao:

pa da, juce bio prvi kup Srbije :)

Да, Чубра је био судија на мотору

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2410 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
7 minutes ago, ПИпезос said:

Да, Чубра је био судија на мотору

dada, on i njegova cuvena afrika, u fabrika stanju sa original kilometrazom od 130.000km ako ne i vise sad vec. Ako ste pratili seniorsku trku mogli ste videti i jednog naseg profesionalca koji ce da vozi tour de france verovatno ove godine, i time postati prvi srbin koji je ikada ucestvovao na tour de franceu. A i jos par vozaca koji su nadomak pro toura :)  Juce se potrefilo da su svi koji su u jacim ekipama kuci sem jednog koji je u Italiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

@drmilan_ Мислим да је Лука победио у сениорској трци, запричах се нешто са неким бугарином и не приметисмо обојица да је крај трке. Марковић што је прешао из Партизанa у Лотос из мађарске их је убио у кадетској трци која је вожена са мастерсима, мастерси су се бунили што су их ставили да возе са кадетима јер су знали ко је ту главни, наравно 3/4 мастерса и сигурно половину кадета је Марковић избацио у првих 5 кругова за цео круг, а до краја трке од 20 кругова мислим да није нико остао са њим у кругу.
Како се је прошле године у лето вратих мотору, одмах моји пријатељи, Јадранка Бјелица из БК Дубл где и ја припадам и Небојша Субић из БК Вело, Пеца из Звезде и наравно Небојша Попов да учим за судију па да будем судија на мотору, кажу мало их имамо ... још се опирем, вадим се на то - матор сам да учим :lol2:

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2410 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
14 minutes ago, ПИпезос said:

@drmilan_ Мислим да је Лука победио у сениорској трци, запричах се нешто са неким бугарином и не приметисмо обојица да је крај трке. Марковић што је прешао из Партизанa у Лотос из мађарске их је убио у кадетској трци која је вожена са мастерсима, мастерси су се бунили што су их ставили да возе са кадетима јер су знали ко је ту главни, наравно 3/4 мастерса и сигурно половину кадета је Марковић избацио у првих 5 кругова за цео круг, а до краја трке од 20 кругова мислим да није нико остао са њим у кругу.
Како се је прошле године у лето вратих мотору, одмах моји пријатељи, Јадранка Бјелица из БК Дубл где и ја припадам и Небојша Субић из БК Вело, Пеца из Звезде и наравно Небојша Попов да учим за судију па да будем судија на мотору, кажу мало их имамо ... још се опирем, вадим се на то - матор сам да учим :lol2:

Pa mi smo se onda sretali po trkama verovatno. Ja sam ponikao kod Percica u Spartaku, bivsi reprezentativac, sudija, sudija na motoru, pa prodao motor :neznam: a od ove godine zvanicno i sportski direktor Lotus team. A za nasu gorilicu (Markovica) se nije nista manje ni ocekivalo. Doduse ja vodim seniorsku ekipu, i trenutno smo u Sloveniji na trkama, al znam sve sta se desavalo tamo :) 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 540 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Хаххаххаааа, е ово си добро направио поређење за Марковића, горилица ... малац бре убија, свим срцем навијам за њега да буде неки одличан про 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 965 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Hoče li neko sutra do ostroga, povratak nedelja???

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja