Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Kofer Kappa k33n ili Givi v35

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Kupujem par bočnih kofera (bočne kofere): 
- Givi V35
- Kappa k33n
- orignlne bočne Yamaha kofere

Podrazumeva se da su koferi očuvani i u dobrom stanju.

Kupujem i odogvarajući nosač za kofere za motor Yamaha TDM 900.

Plaćam realno, po dogovoru.  

bocni-koferi-za-motor-monokey-kappa-k33.jpg

v35n.jpg

Yamaha.v1.jpg

Ymaha.v1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Hvala Bane na odgovoru.

Najradije bih kupio Givi V35, ali i ovi su u igri.

Gde mogu da se pogledaju koferi? Da li ste u Beogradu? Imate i nosace bocnih kofera za ovaj model? Meni bi odgovarali nosaci za TDM 900.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Hvala Bane na odgovoru.

Najradije bih kupio Givi V35, ali i ovi su u igri.

Gde mogu da se pogledaju koferi? Da li ste u Beogradu? Imate i nosace bocnih kofera za ovaj model? Meni bi odgovarali nosaci za TDM 900.

 

Takodje, da li bi bili ljubazni da slikate sva ostecenja i ogrebotine, jer ovako obrisani vlaznom kripom, kako su slikani, ne moze se primetiti sta je od ostecenja/ogrebotina na koferima?

 

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Napravicu danas neke bolje fotografije, nemam nosace za njih, to se uvek kupuje posebno po modelu motora. Nisam preprodavac, jednostavno sam ih dobio sa motorom, a kada sam ga prodavao umanjio sam cenu da bi ih zadrzao misleci da ce mi zatrebati. Posto sam kupio motor sa integrisanim koferima, ovi samo skupljaju prasinu. I da, nalaze se u Valjevu. Nigde ih nisam oglasio, tako da ko pre devojci... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Odgovor nikvuksa-u:

Hvala puno na ponudi i slici nosaca.

Na osnovu slike ne mogu da zakljucim za koje su kofere ponudjeni nosaci. Ako kupim odgovarajuce kofere koji se kace na ponudjene nosace, mozda budem i zainteresovan za kupovinu Vasih nosaca sa slike.

 

Sada bih rekao da su ovo mozda nosaci od originalnih Yamaha kofera. Samo jos da nadjem originalne Yamaha kofere, pa da onda kupim od Vas i ovaj nosac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Odgovor BaneZ-u:

Hvala puno BaneZ.

Zanimljivi su mi Vasi ponudjeni koferi.

Svakako, voleo bih da ih vidim uzivo. Nadam se da nisu previse osteceni. Mozda svratim do Valjeva da ih pogledam.

Svako dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Evo fotki (na suvo). Trudio sam se da se bas uoce ostecenja, tako da sada izgleda mnogo gore nego sto je to u stvarnosti. U svakom slucaju sem donekle kozmeticke, nema nikakvih drugih ostecenja.

IMG_20180113_102529.jpg

IMG_20180113_102537.jpg

IMG_20180113_102632.jpg

IMG_20180113_102713.jpg

IMG_20180113_102750.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Hvala BaneZ, na slikama.

Deluje da jesu delom izgrebani, verovatno od pada sa motora na desnu stranu. Ali, svakako breba uzivo videti kofere. Svakako sam zaintersovan.

Steta sto nista u Beogradu pa da se odmah dogovorimo. Mozda budem isao do Valjeva, pa se i vidimo.

Svako dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Jesu izgrebani verovatno od nekog klizanja, ali samo ovo sto se vidi i mogu da kazem da ipak nije tako strasno kao sto izgleda. Sve ostalo su tragovi normalne upotrebe. Nikakvo naprsnuce, krivljenje i sl.. Ja sam ih kao takve dobio uz motor i samo par puta nabacio na njega jer me interesovalo kako izgledaju. Razlog zasto su jos uvek kod mene je samo moja lenjost da ih oglasim na prodaju, S obzirom da ih vec dugo nema u prodaji kao polovni mislim da ce vrlo brzo otici kada se nakanim da ih stavim u oglase. Sto se tice Beograda da si se javio pre neki dan, bio sam u istom i dosadjivao se pola dana, tako da mi nije bio problem da ih donesem. Mozda opet ugrabim tako neku turu. Ukoliko bude u skorije vreme objavicu ovde. Pozdrav. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja