Jump to content

Moto Zajednica

poziv na sud. sta reci?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

evo sad mi je stiglo pismo za poziv kod sudije za prekrsaje, po prvi put idem tamo.

 

sta da kazem kad dodjem, sta ce me pitati? ja jos nemam 18 godina, pise tamo, doci sa roditeljem. pa sta je bilo. evo ovako. pandur me zaustavio, pre 4,5 meseci, kada sam isao sa drugom na njegovom skuteru, pjadjo fri. i nisam imao kacigu, skuter je od druga, ali ja sam vozio i nisam imao kacigu. napisao mi je kaznu, e sad, kad odem tamo sta da kazem... pandur mi je reko jer sam maloletan da ce me mozda sudija kazniti malo, ili skroz, ili nista nece uzeti.... sta da kazem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Reci kriv sam, shto i jesi, sad shvatam da sam ugrozio svoj zivot, bogatiji sam za jedno veeeliko iskustvo, nece se ponoviti i pamet u glavu a kacigu na glavu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Budi miran i umiljat kao maca, nemoj da izmisljas nepotrebne stvari, idi na srceparajucu pricu da si nezaposlen, student da nemas para za kaznu, ako roditelji idu sa tobom neka budu strogi prema tebi pred sudijom, ti mozes da kazes da si vec dobio i batina od svojih i da nikada vise neces da ponovis istu glupost.Lepo se obuci da izgledas kao mamino cedo i pamet u glavu dok nije kasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Ma prvi put bi trebalo samo da te puste sa sudckim troskovima,a kod sudije samo mirno,stalozeno uz reci nece se vise ponoviti ili tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

odes ne divljas kod sudije,,objasnis sta je bilo,,lepo zamolis posto ti je prvi put da bude blag,da te nekazni,,i tako....

a i ako te kazni verovatno ce biti blaga kaznica,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

odes ne divljas kod sudije,,objasnis sta je bilo,,lepo zamolis posto ti je prvi put da bude blag,da te nekazni,,i tako....

a i ako te kazni verovatno ce biti blaga kaznica,,

Koliko ja znam kazna je fixna 3000din. tako da nema manje ili vishe...

Ako ti sudija napishe da idesh u centar za socijalni rad onda se mozhda i izvadish bez kazne ako im se svidish.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Kod sudije idesh pristojno obuchen,cist i uredan, budesh fin i ljubazan, pokazesh da se kajesh za ucinjeno (ne) delo, kazes da ti je prvi put, da si pogresio i da si svestan posledica, i lepo obecas da to neces vise nikad da radish. Ne nasedas na moguce provokacije, i dalje si fin i skrushen.

 

Srecno ti bilo i javi sta si uradio, a zatim: Polazi za "A" cim steknes starosni uslov, a ne sedaj na motor bez kacige.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ako ne znaš šta da kažeš uvek možeš da se braniš ćutanjem ;D ;D ;D

 

Šalu na stranu samo budi pristojan i nemoj da se raspravljaš sa sudiom kao ovde na forumu ;D što znaš brzo da planeš i sve bi trebalo da bude O.K.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Naj bolja odbrana : - Kriv sam , kajem se , kaznite me blago. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

da citiram:

JESTE, KRIV SAM, JEO SAM GOVNA, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM GOVNA RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

>:(

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

da citiram:

JESTE, KRIV SAM, JEO SAM GOVNA, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM GOVNA RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

>:(

 

 

 

 

 

 

HAHAHAHAHAH!!!! 

 

ovaj darko nije normalan! evo sedim sam u sobi i semejem se ko debil!hahahahah! jel to iz filma balkanski spijun? ;D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

da citiram:

JESTE, KRIV SAM, JEO SAM GOVNA, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM GOVNA RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

>:(

 

 

 

 

 

 

HAHAHAHAHAH!!!! 

 

ovaj darko nije normalan! evo sedim sam u sobi i semejem se ko debil!hahahahah! jel to iz maratonaca? ;D :D :D

 

A ti mene zasmeja sad, hahahaha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

da citiram:

JESTE, KRIV SAM, JEO SAM GOVNA, bas tim recima bez moljenja, JEO SAM GOVNA RADIO SAM TO I TO, JER SAM BIO SLEP PORED OCIJU. KAZNITE ME DA OKAJEM SVOJE GREHE DA PONOVO BUDEM COVEK DA STANEM NA SVOJE NOGE.

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

>:(

 

 

 

 

 

 

HAHAHAHAHAH!!!! 

 

ovaj darko nije normalan! evo sedim sam u sobi i semejem se ko debil!hahahahah! jel to iz maratonaca? ;D :D :D

 

Ma ne , iz "Prohujalo sa vihorom"....

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 494 postova
  • Lokacija: Zvezdara

Veruj mi ja sam covek koji ti moze pomoci  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

 

404.jpg

 

Odes tamo , samo budi tacan , nemoj da kasnis i samo fino sa njima , lepo odgovaraj na pitanja , reci da si jos u srednjoj skoli , kako zelis da upises medicinu ili tako nesto  ;D da si nezaposlen i da si kriv sto nisi nosio kacigu , nemas mogucnosti da imas svoj motor pa si probao od druga a on nije imao kacigu da ti da ....

 

Prolazis bez kazne .... mozda 500 kinti samo sudski troskovi ... skupe koverte jbg  ;D

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
link=topic=17956.msg233503#msg233503 date=1208435541]

Ako ti sudija napishe da idesh u centar za socijalni rad onda se mozhda i izvadish bez kazne ako im se svidish.

Ali u tom centru ne govori sta slusas od muzike  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Veruj mi ja sam covek koji ti moze pomoci  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

 

404.jpg

 

Odes tamo , samo budi tacan , nemoj da kasnis i samo fino sa njima , lepo odgovaraj na pitanja , reci da si jos u srednjoj skoli , kako zelis da upises medicinu ili tako nesto  ;D da si nezaposlen i da si kriv sto nisi nosio kacigu , nemas mogucnosti da imas svoj motor pa si probao od druga a on nije imao kacigu da ti da ....

 

Prolazis bez kazne .... mozda 500 kinti samo sudski troskovi ... skupe koverte jbg  ;D

 

pozz

 

Komsija ti si neki kolekcionar a ??  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Reci da ti je politički namontiran ceo proces, i da je bilo trećeg pucnja, i obavezno vikni "Kosovo je Srbija!!!!"  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

Veruj mi ja sam covek koji ti moze pomoci  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

 

404.jpg

 

Odes tamo , samo budi tacan , nemoj da kasnis i samo fino sa njima , lepo odgovaraj na pitanja , reci da si jos u srednjoj skoli , kako zelis da upises medicinu ili tako nesto  ;D da si nezaposlen i da si kriv sto nisi nosio kacigu , nemas mogucnosti da imas svoj motor pa si probao od druga a on nije imao kacigu da ti da ....

 

Prolazis bez kazne .... mozda 500 kinti samo sudski troskovi ... skupe koverte jbg  ;D

 

pozz

 

 

zjuuuu brate.... pa sta ti radis, kad imas tolke pozive??? hahahah!

 

e majke mi, bas sam mislio to da kazem, sto si napisao. ma tako cu i reci, pa sta bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja