Jump to content

Moto Zajednica

Shvaba, docek?

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

E ljudi, evo ovako...

Kao sto znate, Svaba je moj drug i jedan od, recimo, troje ljudi za koje bih dao ruku, nogu, glavu...sta god treba.

Njegovu avanturu mozete da pratite u drugom topicu, ali mi je nesto danas palo na pamet:

 

On slece u Minhen u petak 12.maja. Ne krece odmah ovamo jer treba da pokupi motor iz nekog hangara i slicna sranja...

Kada krene ja cu ga presresti negde na pola puta do Bg-a. U glavi mi je Maribor. Spavacemo u Zagrebu i onda u nedelju krecemo za Beograd.

 

E sada, s obzirom da ste ga skoro svi, vise-manje, virtuelno upoznali i da je covek presao pola sveta (ovo je BUKVALNO) do ovde, mozda da organizujemo neki docek na auto putu. Ne mora to da bude nista posebno. Na primer na poslednjoj naplatnoj rampi (ili, ako vam je to daleko, moze kod aerodroma). Ja vam javim telefonom (npr. Pablu na BJB tel) kada cemo otprilike biti tamo.

Znam da bi verovatno pao sa motora od shoka (dileja ce da napravi skoro 60milja duzi put od potrebnog, samo da bi u NYC usao preko Brooklin bridge-a - kao Ewan i Charlie :shock: :shock: )

 

Ako bude kisa, lose vreme, neki susret...i ostale pizdarije, nikom nista

 

Aj' pa pisite ovde jel OK ideja ili ako imate nesto pametnije, slobodno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
Znam da bi verovatno pao sa motora od shoka

 

Naravno.

Zamislite kako bi ste se vi osecali da vas doceka ekipa koju samo virtuelno poznajete?

 

To bi stvarno bilo super i lepo sa vase strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo Pablo mi predlaze da to bude na granici (Batrovci, granica HR i SCG, autoput).

Meni je zao da vas toliko maltretiram, ali ako ste voljni :prayer:

 

 

Hvala svima koji su se odazvali i koji ce da se odazovu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ma nije daleko to, a mislim da bi bila prava stvar da se i provozamo sa covekom. Kad je on mogao pola sveta da obidje, valjda mozemo i mi par stotina km ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
E ljudi' date=' evo ovako...

Kao sto znate, Svaba je moj drug i jedan od, recimo, troje ljudi za koje bih dao ruku, nogu, glavu...sta god treba.

Njegovu avanturu mozete da pratite u drugom topicu, ali mi je nesto danas palo na pamet:

 

On slece u Minhen u petak 12.maja. Ne krece odmah ovamo jer treba da pokupi motor iz nekog hangara i slicna sranja...

Kada krene ja cu ga presresti negde na pola puta do Bg-a. U glavi mi je Maribor. Spavacemo u Zagrebu i onda u nedelju krecemo za Beograd.

 

E sada, s obzirom da ste ga skoro svi, vise-manje, virtuelno upoznali i da je covek presao pola sveta (ovo je BUKVALNO) do ovde, mozda da organizujemo neki docek na auto putu. Ne mora to da bude nista posebno. Na primer na poslednjoj naplatnoj rampi (ili, ako vam je to daleko, moze kod aerodroma). Ja vam javim telefonom (npr. Pablu na BJB tel) kada cemo otprilike biti tamo.

Znam da bi verovatno pao sa motora od shoka (dileja ce da napravi skoro 60milja duzi put od potrebnog, samo da bi u NYC usao preko Brooklin bridge-a - kao Ewan i Charlie :shock: :shock: )

 

Ako bude kisa, lose vreme, neki susret...i ostale pizdarije, nikom nista

 

Aj' pa pisite ovde jel OK ideja ili ako imate nesto pametnije, slobodno..[/quote']

 

Imam ja prijedlog - svratite usput do Osijeka, pokupite mene i onda preko Iloka do Novog Sada i Beograda, a ekipa nek pripremi doèek gdje im je volja! Što misliš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

pa jel dosa vise.Kolda putije sa kraja svita :wink: .Pozdravite ga i u moje ime

 

E posto ti je drug(kad nije prijatelj) djuro moraces mu postaviti crveni tapet za docek...... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Imam ja prijedlog - svratite usput do Osijeka' date=' pokupite mene i onda preko Iloka do Novog Sada i Beograda, a ekipa nek pripremi doèek gdje im je volja! Što misliš?[/quote']

 

a da ti skocis do auto-puta pa lepo peglamo sva trojica fino do Batrovaca i Beton Jungle Bandita? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Imam ja prijedlog - svratite usput do Osijeka' date=' pokupite mene i onda preko Iloka do Novog Sada i Beograda, a ekipa nek pripremi doèek gdje im je volja! Što misliš?[/quote']

 

a da ti skocis do auto-puta pa lepo peglamo sva trojica fino do Batrovaca i Beton Jungle Bandita? :wink:

 

Nije iskljuèeno. Kada oèekujete da bi došli do granice, mogu vas tamo èekati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije iskljuèeno. Kada oèekujete da bi došli do granice' date=' mogu vas tamo èekati?[/quote']

 

Po trenutnom planu, iz Zagreba krecemo u nedelju (14.05) pre podne. Do granice ima oko 260,270km. Znaci, ako krenemo oko 11, na granici smo 2, 2 i po sata kasnije (laganica, shvaler-gas 8) ). Javljam ja to sve na vreme, ne brini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mogo bi da isfinansiras i moj deo puta i hotel u Zg ' date=' rado bi krenuo sa tobom

Znam da ti je frka da ides sam 8)[/quote']

 

Znas da nigde ne volim da idem bez tebe, ali u Zg-u spavamo u gajbi kod mog ujaka....u jednom malo vecem krevetu. Zato i idem sam.

Ali, ako hoces da nam se pridruzis, dobro si dosao - gotivimo mi te istetovirane :wink:

 

A ako ne budes bio na granici ili gde se vec dogovorimo za docek, pi*ka si najveca! (a znam da nisi i da ces da budes :wink: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

E ljudi, ovako stoje stvari:

ja sutra ujutru krecem za Zagreb. Tamo imam slobodne aktivnosti sa dr.Chalom i prijateljima.

U subotu, u neko doba (verovatno predvece) se nalazim sa Svabom.

U nedelju pre podne krecemo ka BG. Ja cu Pablu da javim kada smo krenuli. Od kretanja pa do granice nam treba oko 2,3 sata (ima oko 270km, verovatno cemo negde da stanemo na 20ak min da nesto popijemo).

Racunajte da smo na granici oko 12,13h, ali znacete precizno.

Ako kojim cudom neko od vas ima kameru, neka ponese

 

Vama do granice treba oko sat vremena, mozda nesto malo vise (oko 130km, sve autoput).

 

Nadam se da se vidimo u sto vecem broju. Kad se nadjemo, vodim vas sve na Usce na pivo!

 

Hvala puno svima koji ce da dodju! Pamtim pa vracam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ponecu ja kameru i fotoaparat, nemas frke :D;)

 

Ljudi, ajmo da se svi skupimo u Solo kaficu pre polaska i da se provozamo u sto vecem broju do granice!! To je samo 130km od Beograda, a bice extra osecaj svima nama, a posebno Svabi koji to ne ocekuje nista...

 

Dakle, ko je Srbin i srpskoga roda... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja sa zaista velikim razocarenjem :cry: moram da kazem da necu biti tamo, s obzirom da sam rasklopio masinu i karbon - radi zesceg ciscenja.

 

Veliki pozdrav Swabi, voleo bih da se pridruzim u gradu i (Djuro ili Pablo) cimnite ako i kad sednete negde. :D:D:D

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja