Jump to content

Moto Zajednica

Sony PS II

Recommended Posts

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Sirotinjska zabava sa 3-4 džojstika(od kojih mislim da samo jednom funkcioniše svako dugme) vazdan igrica,memorijskom karticom,svi kablovi.....Jedno vreme nešto zezao ima ton a nema sliku...Išao jednom prilikom u varoš(BG) pa reko daj da vidim šta se deševa sa tom mašinom i u servisu Saša i Stevan ga malo pretresu ,daju mi kabl koji povezuje konzolu  i TV priključiše,proveriše i to je to.Cena 4 crvene.....biće slika.0601423246 Nikola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Iznad konzole prva dva s leva na desno rade,kod ostalih neće svaki taster.Sa ovim polufunkcionalnim mogu da se igraju igrice za decu do 4-5god.kao npr.hello kitty.Spisak igrica...najverovatnije sutra.Čujem da postoje čipovani,međutim za ovaj zaista ne znam.

Konzola,mem.kartica 8GB,kablovi,džojstici i te igrice.

IMG_0301.JPG

IMG_0302.JPG

IMG_0305.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Vidi,vidi i ovo je najbolja i najkvalitetnija serija koja je ikad napravljena.....Iskoristiću još jedan trik agresivnog marketinga:''Nikad nije izašao iz kuće!''

''Nikada pokisao'' +kao što sam napisao ranije,servisiran je.Ali nisam se nešto trudio da ga dovodim u stanje salonskog eksponata....nego da napomenem ono manje bitno-konzola radi,čita originale i rezance....nikad problema sem kabla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja