Jump to content

Moto Zajednica

[Aprilia RS125] - Drzac za tablicu i lajsne oko felne ??

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Slican drzac moze da se poruci iz louisa, ne znam da li ima kod nas da se kupi. Forumas acim je skoro napravio nesto slicno: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=16291.0

 

Sto se tice lajsni, nesto slicno sam radio na proslom bajku, uradio sam pripremu na kompu i odneo kod drugara da mi isece bele trake (tacnije polukrugove, po 2 za svaku stranu) od samolepivog tapeta na kateru. Zlepio sam ih na tockove i izgledalo je ok.

 

post-971-12878995732111_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Jel ovo tvoj motor na slici?? izgleda  :o :o  :o  EXTRA!! jesu iz jednog dela,mislim mora da se skida tocak ili nisu,jel ima belih?gde ima da se kupi??? pricaj odma  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma brate, otidji to neke radionice gde prave reklame, i reci da oces da ti naprave trakicu od recimo 5mm, i da je bela, dodjes kuci, prebrises felnu, i zalepis polako, to je jeftino i dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Imam PRO GRIP-OVE tračice fluoroscentne bele,malo vuku na srebrnaste...koštaju dosta 1200 dinara uzimam ih iz Mađarske,to je baš za motore-6 metara jedne trake-za obe felne,a kad ih staviš...nema više skidanja...Imaš i jeftinije varijante koje su isto ok..al uloga tih trakica,jeste fluroscentni odsjaj u mraku kad ti neko dolazi sa boka,da te moze izdaljine lakše videti...nikakvo skidanje točka,uz traku se dobija i neka plastična smernica koja le obložena da ne grebe felnu,a i opisuje koncentrični krug...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja