Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko polaganja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

Pozdrav svima,

Ne znam koliko ste upuceni ali na teritoriji cele Srbije je trenutno jako veliki zastoj sa polaganjem prakticnog dela ispita za A kategoriju (ili sve?). Konkretno kod mene u Pozarevcu ja cekam od februara da iazdjem na ispit!? I pored nekih obecanja da ce biti u junu od toga nema nista a ja moram da krenem u inostranstvo pocetkom jula, najkasnije do 5. Mene interesuje da li neko od kolega na forumu ima auto skolu ili radi u istoj negde u pokolini Pozsarevca ili Beograda i da li bi mogao nekako da mi izadje u suret da izadjem na polaganje pre tog 5. jula... 

 

Ako niko od kolega ne ponudi resenje, moje sledece pitanje ce biti kako voziti bez dozvole u inostranstvu :D

 

Da naglasim da imam A2 i B kategoriju i da sam zavrsio obuku za A i uplatio polaganje... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Qingy sm200 SV650N

Da li je zastoj samo u tvojoj autoskoli ili i u ostalim najlakse ces saznati ako sednes na tel i raspitas se. Mene su tako zavlacili kad sam polagao za c, iz nekog razloga nisu mogli ili hteli da me izvedu na polaganje voznje. Kada sam skontao da ce mi isteci lekarski promenio sam auto skolu i zavrsio sve na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

@stilihon Интресантно питање: Да ли можеш да возиш у иностранству моторцикл који је за А категорију а имаш А2 и још боље питање је како се манифестује А2 категорију зеленом картону? Ал' ја не би играо то коло...

Код Чика Јасминка (Ауто школа ''ВИР'', НБГ) колико знам нема гужве и све иде како треба. Само јбг ја никако да уклопим са радним временом... :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V

Kazes da kreces najkasnije do 5-og, sve i da u ponedeljak izadjes na ispit i da isti dan podneses zahtev za dozvolu, znaci da ista treba da ti bude gotova za 5 radnih dana, sto je naucna fantastika, bar u NS...

Kolicina sranja koju sebi mozes da napravis voznjom preko granice bez dozvole (odgovarajuce kategorije) je verovatno nesaglediva... Pa to je kod nas 15 dana zatvora ili 100.000 do 120.000 din, uz 14 poencica i zabrana (mislim) od godinu dana... Batali to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

drugari hvala vam sto ste se javili, uspeo sam da polozim danas kod Jasminka u VIR-u :) predao sam za dozvolu i po hitnom postupku ce mozda stici u ponedeljak! 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja