Jump to content

Moto Zajednica

"Nisam te video" - ponovo !!!

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Juche oko podne, iz Visegradske prelazim Kneza Milosha, ulazim u gornji deo ulice kad odjednom BUM....dostavno vozilo City Express-a je bilo brze od moje zelje da pobegnem, preseklo mi put iz leve trake u nameri da skrene i dostavi neshto u poslasticarnicu "Karmen",  tako da smo se Tenera i ja nashli na asfaltu.

 

Ceo dogadjaj posmatra mladjani pripadnik Zandarmerije koji verovatno iz MUP-a ide peshke prema gradu, prilazi pita me: "Jel si OK, jesi dobro, jel da zovemo hitnu ?Ja gledam, vidim sve OK, nista me ne boli. Kazem: ma OK je, u tom momentu vozach dostavnog vozila izlazi i kaze "Izvini, nisam te uopste video"...Po ne znam koji put slusam istu pricu NISAM TE VIDEO....1.87 m i 120 kg + motor, i nije me video...

 

Ja brojim do deste nekoliko puta i malo se smirujem, za to vreme mladjani zandarm je vec obavestio nadlezne i dolazi saobracajac na BMW-u, izuzetno ljubazan, gleda sta se desilo, sve mu je jasno, vozach kombija krece u svoju pricu, kad mu ovaj podvikne: "Ma kome ti pricash vidim ja sta si radio i kako si ga srusio, i dodaje kako i njega na motoru svaki dan neko takav pokushava da ubije". Vozac kombija zacutao, nema ga nigde. Saobracajac zove ekipu za uvidjaj i odlazi svojim poslom, a mi ostajemo da cekamo.

 

Posle sat vremena, nema ekipe za uvidjaj, mene prosao bes. Od stete samo iskrivljena rucica kvacila i malo ogrebane pastike. Nailazi saobracajac peshak, ja ga pitam da li mozemo da se "komisijski" razidjemo - on prilazi vozachu koji je zaspao u kombiju i obojica potvrdjujemo i razilzaimo se.

 

Sve u svemu, nista strasno, osim neobjasnjive zelje da ga udavim....Steta odrane pantalone i rucica kvacila. Na CITY EXPRESS-u ne moze da se vidi nishta posto je ceo kombi izudaran ko da je pravljen od talasastog lima.

 

Cuvajte se ljudi,

 

>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Uh trebalo je da istrajes i da mu se napise prijava i kazna... Ovako, nikom nista...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Sejtan i ja kao da se jurimo po nekim temama... 

 

Ponovo i po ko zna koji put mi je zao kad procitam za ovakav dogadjaj. Srdjane moram i ja da te pitam isto sto i Seki ili bar sto ne saceka uvidjaj. Em si coveku dao prostora da se naspava, em je prosao nekaznjeno. On ce tako i 'sutra' da vozi i ....

Izvini, ne zelim da ti stajem na muku, dovoljno je i to sto se dogodilo.

 

 

EDIT:  A eto ga i Pablo.  ;D

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Koliko god da sam video, cuo, ucestvovao u ovakvim situacijama i dalje ne znam kako da odreagujem. Odbijam da se NAVIKNEM na takvo stanje!!!  >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

Definitivno mora da padne neka akcija, voznja, sta god, barem da malo iznerviramo i podsetimo retarde da nas ima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Ma koliko mi pricali ili pravili akcije i ne znam vise sta, znam da ce nas cuti samo oni savesni koji nas i sada postuju. Resenje svega je da se mi sami moramo cuvati i nastojati da izbegnemo sve skakljive situacije inace....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ostao si nepovredjen, motor neoštećen, to je najbitnije! Šibaj dalje, nema druge.

Kako bre neostecen? A rucica kvacila? A patike?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Kako bre neostecen? A rucica kvacila? A patike?  ???

Relativno neoštećen. Nekako se previše lako gube glave ovih dana, tako da sam pomislio da je ovde sve ok prošlo.

Slažem se da bi neka novčana kazna ili batine bile veća satisfakcija, ali, kažem, najbitnije je da će čovek sutra opet na motor....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Kako bre neostecen? A rucica kvacila? A patike?  ???

Relativno neoštećen. Nekako se previše lako gube glave ovih dana, tako da sam pomislio da je ovde sve ok prošlo.

Slažem se da bi neka novčana kazna ili batine bile veća satisfakcija, ali, kažem, najbitnije je da će čovek sutra opet na motor....

 

Ma ostetio bi ja njega pa bi otvorio sva cetri oka i svaki put kad vidi motor pobegao bi skroz desno !!! Retard ! uhhhhh ! zato ljudi i ginu !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U prvi mah sam se jedva suzdrzao da ga ne odvalim u glavu, bio sam toliko besan da sam motor digao iz mesta ko cackalicu...ali vec je bio tu mladi zandarm, a ubrzo i saobracajac, da ne kazem polu-uvredljivi izraz za lice sa druge planete  ;D , tako da kad sam video da je sve manje-vishe dobro zavrsheno, ajde da ne gubim sledexih X sati na cekanje uvidjajaca. Mada se slazem da je trebalo sacekati i napakovati mu prijavu, ali eto bilo je drugacije.

 

Sve je dobro kad se dobro svrshi, a najbolje vishe  puta.....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Sve je dobro kad se dobro svrshi, a najbolje vishe  puta.....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

  Optimizam i u trenucima teskim  ;D  B R A V O !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Vidis koliko se potreso,sto te je oborio."...nece san na oci...." :o

Jako "postujem" te vaspitane sto se izvinjavaju. >:( Pre njihovog "izvini" (to je samo,da ne bi dobili preko nosa  ;) ) me sam Bog spasio da ne "izginem".

Evo samo da te podsetim.Ja sam skoro pao,na sl. nacin.Malo sam gore prosao.Sad` cu ti "reci" sta sam dobio tj.sta cu dobiti.

158 000 din.-za popravku motora

130 000 din.-za povrede (kontuzija kolena.distorzija skocnog zgloba)

-----------------

288 000 din.-nije za bacanje  ;)

A on ce platiti 25 000 din.-sto je vrsen uvidjaj i kaznu (neznam koliku),ali verujem neku finu,posto je bio drzak i bezobrazan. ;)

Pa neka i njih malo zaboli.Barem po dzepu. ;)

 

ps.molim vas.Ako se nekome,ne daj Boze,bilo sta desi.Nemoj te da oprastate.Ako treba i glumite,da vas sve boli.I istraj te u tome.

Srbina samo po dzepu i brzo se opameti.(to sigurno vazi i za ostale) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Taj nije ni pokušao da pogleda...  >:( Ja kad razmišljam o takvim situacijama samo se plašim da me neko ne pregazi otpozadi... :P Prošao je totalno nekažnjeno, samo da nije bilo tog pandura pešaka, na tvom mestu ja bih ga sigurno iznabadao pa neka gleda drugi put. Batina je iz raja izašla, ne kazne... ;D To je sigurno zato što ovih dana vozim ko po jajima jer vidim da je vrag odneo šalu i da ljudi ne gledaju gde voze. I dođem kući umoran od najjednostavnije vožnje po kraju, stalno gledam ko će da me sruši, napinjem se psihički a još kad mi neko tako izleti...  >:(

Bitno je da si živ i zdrav, svaki pad s motora je opasan pa i pri maloj brzini...

 

post-2656-12878995675844_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kad te obore, obavezno kažeš u slušalicu da misliš da ti je slomljeno koleno ili rame i da jako boli. Odmah drugi par cipela i pandura i vozača 4-točkaša. Vozača iscooliraš maximalno, sačekaš uvidjaj, zahtevaš pregled kod lekara... Za povredu ide krivična prijava, a za komšijski dogovor quac u pedu. Kada budu učestali Batagpz-ovi računi i iznosi, kad se proširi priča o ciframa i zabranama, polako će početi i pažnja da se obraća na nas. Komšijski dogovor sa krivcem nam je nož u ledja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

cek, cek....pa mi smo se sreli malo posle toga kod topciderske zvezde ili????

 

Juche smo se sreli na zvezdi, nemili dogadjaj je bio u cetvrtak. Anyway, sve je ispalo OK, mada sam stvarno mogao da prezalim josh 2 sata cekanja i da mu spakuju prijavu.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

cek, cek....pa mi smo se sreli malo posle toga kod topciderske zvezde ili????

 

Juche smo se sreli na zvezdi,ja sam bio kolima.  Nemili dogadjaj je bio u cetvrtak. Anyway, sve je ispalo OK, mada sam stvarno mogao da prezalim josh 2 sata cekanja i da mu spakuju prijavu.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Kad te obore, obavezno kažeš u slušalicu da misliš da ti je slomljeno koleno ili rame i da jako boli. Odmah drugi par cipela i pandura i vozača 4-točkaša. Vozača iscooliraš maximalno, sačekaš uvidjaj, zahtevaš pregled kod lekara... Za povredu ide krivična prijava, a za komšijski dogovor quac u pedu. Kada budu učestali Batagpz-ovi računi i iznosi, kad se proširi priča o ciframa i zabranama, polako će početi i pažnja da se obraća na nas. Komšijski dogovor sa krivcem nam je nož u ledja.

 

Svaka ti ja k'a Njegoshu...ali hebi ga, nisam imao josh X sati za cekanje uvidjajaca...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

Kad te obore, obavezno kažeš u slušalicu da misliš da ti je slomljeno koleno ili rame i da jako boli. Odmah drugi par cipela i pandura i vozača 4-točkaša. Vozača iscooliraš maximalno, sačekaš uvidjaj, zahtevaš pregled kod lekara... Za povredu ide krivična prijava, a za komšijski dogovor quac u pedu. Kada budu učestali Batagpz-ovi računi i iznosi, kad se proširi priča o ciframa i zabranama, polako će početi i pažnja da se obraća na nas. Komšijski dogovor sa krivcem nam je nož u ledja.

 

Svaka ti ja k'a Njegoshu...ali hebi ga, nisam imao josh X sati za cekanje uvidjajaca...

 

;)

 

ubuduce, posto ja nista ne radim po ceo dan vec samo bleim...cimnes mene ja dodjem parkiram moj motor jedno 300 metara dalje tebi kao pomognem do taxija ti se popnes na moji motor i zavrsis sta imas ja ostanem da cekam uvidjajnu i kad pitaju gde je ovaj sto je vozio motor kazem da si vec u urgentnom... ;D ;D ;D posle pokupim tvoj motor i nadjemo se negde u gradu na pice :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja