Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Aprilia RS 125 2008-2011 godiste

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Hornet the Grey

Motorce ko bombonica... koliko je cena bila ako nije tajna. Moze i na pp...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Nije tajna. Motor je iz uvoza, trazeno je za njega 3100 novaca, platio 2900, otisla jos stotka na registraciju i novu tablicu.

 

A evo kako sam otprilike prosao 4/5 dakle stanje vrlo dobro:

Gume 4/5

Lanac i lancanici 5/5

Kocione plocice napred i nazad potrosene na pola trenutno odlicno koce 3/5

Izgled, par sitnih ogrebotina, cini mi se da cu morati malo da utegnem plastike, svi sarafi su tu ali na nekim obrtajima se cuje da nesto vibrira na oklopu, nema nikakvih tragova padanja, sve na motoru fabricki, ne vuce u stranu 4/5

Funkcionalnost, sve radi, ubrizgavanje, abs, akumulator dobar, svi dugmici rade, sve sijalice rade, putni racunar radi displej sve pokazuje, kvacilo na jedan prst (mada mi se cini uskoro za zamenu, vozio pocetnik verovatno koji je vozio samo automatik pre toga, ne proklizava , jos), dobar i uglavnom besuman menjac, iznenadjujuce dobro kratko i dugo svetlo 4/5

Ubrzanje 3/5

Krajnja brzina 140 km/h iskljucivo po ravnom 3/5

Osmeh kada regularno zaobilazim mnogo jace motore (doduse ne sve, cast izuzecima koji znaju da voze) na svemu sto nije pravac 5/5

Osmeh kada ljudi u krizi srednjih godina isturiraju audi od 3000 kubika i polete da pokazu kako imaju jak i dobar auto tj jaci od 250 kubika i onda stoje na semaforu u koloni iza 5 drugih auta dok sam ja na pocetku kolone i cekam zeleno i krecem 5/5

Osmeh kada rucica gasa fizicki dodje do kraja i ides "najbrze" 5/5

Osmeh kada shvatis da si brzi i okretniji na sporijem i slabijem motoru od samog sebe na brzem i jacem motoru 5/5

 

Danas sam se probudio i jedva cekao da sednem na motor, oprao zube, obukao se, kafu nesto kao usput, nema dorucak, nema kafica cigarica, mars na motor :D to je moram da priznam jako davno bilo tako i svidja mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta kaže supruga na sve to :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Supruga je u petak uvece sa malom otisla kod svojih malo da uzivaju, nesto je mrzovoljna na ovaj pun mesec:D moram da svratim sutra na rucak kod tazbine pa da ih vratim kuci. I onda kuca poso poso kuca do sledeceg vikenda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja