Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Ninja 250R 12.2005. zadnja cena 2800€

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Dakle na prodaju je moja Ninja 250R, prva registracija 12.2005. prešla 6000milja, motor parallel twin DOHC 8V 2 bregaste najjača verzija od 40KS, 2 izduva, ja sam vlasnik, registrovan do kraja sezone, alarm Patrol line ugradjen prošle sezone (120€) sa 2 daljinska, sopstvenim napajanjem  i 10 nivoa osetljivosti, težina je 137kg dry weight, 18l rezervoar, 1,9l ulja staje u motor, sipano je Motul 300V ulje, potrošnja je oko 4l na 100km, registracija me izišla 6000dinara sa tehničkim... Šta još reći motor je kao iz fabrike, još su fabričke Dunlop gume na njemu, prve pločice itd. Može zamena uz dogovor za neki dobar enduro  :)

Evo slike :

 

404.jpg

 

Cena 3000€.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Nisam odavno obnovio oglas, možda se nadje i neki enduro za zamenu uz dogovor, prednost Honda TA i AT.

Još jedna slika :

HQRHx_img0413bs0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Nova cena 2900€. Pogledajte godište i kilometražu ona sve govori. Zar nema zainteresovanih, ne mogu da verujem  :(. Prodaja je hitna jer imam kombinaciju za drugi motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Još jedna slika, a nema ni komentara pa ne znam ni kakva su mišljenja ljudi, pa za ove pare ovo godište i kilometraža  teško da može i dobar skuter od 250ccm da se nadje.

 

4NzxQ_img0301gh3.jpg

 

Vaše mišljenje ...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Druze, ja inace ne volim da komentarisem tudje oglase ali evo moje misljenje:

Kad sam video u naslovu Ninja 250R, prvo sam pomislio da je stvarno neki sportski motor i verovatno dosta njih to pomisli.

Kad udjem, vidim da to nisu bila moja ocekivanja da vidim jer kad pogledam ovaj motor lici mi na GPX600R koji se proizvodio jos davne 1987, a to je bilo godinu dana pre mog rodjenja.

Tako da mislim da je malo staromodan izgled za 2005-o godiste i mislim da je u tome problem iako se vidi da je motor stvarno besprekoran.

 

Nadam se da se ne ljutis i da te nisam uvredio ali to je moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Druže nemam razloga da se ljutim (ali ako po tebi GPX600R nije sportski motor, šta je onda), nego niko ne odgovara na poruke pa reko da me drugovi forumaši bojkotuju.

O ukusima ne vredi raspravljati, ja kad sam video ovaj motor toliko mi se svideo da sam ga verovatno i preplatio, jer izašao me je oko 3500€, ali tada nije bilo novog modela a i koja vajda od njega kad ne može da se nabavi. Ovo je model baš iz 2005. radjen za američko tržište a pravi se ovakav godinama (što mu samo ide u prilog) sa malim izmenama prvenstveno se po boji razlikuju godišta. Sa njim sam prešao vrlo malo kilometara (sramota me i da kažem koliko) jer nemam garažu pa ga čuvam podalje od kuće i moram kolima do tamo pa tek onda sedam na motor. Motor nikada nije išao u visoke obrtaje, i najviše sam ga vozio 90 milja na sat i to samo da ga probam i moj utisak je da je mogao bez problema dosta preko toga. Jedino mi nije jasno da nema zainteresovanih koji prelaze sa skutera ili dvotaktnih 125ica na nešto jače. Prednost u odnosu na 125 cvaje je što će preći mnogo više kilometara, dosta manje troši i ide bolje, onda održavanje isl. A o skuteru i da ne pričam, bukvalno duplo jači, opet će preći mnogo veću kilometražu isl. Na motoru piše "Made in Japan". Inače je lagan za vožnju i seo sam na njega bukvalno sa 50ccm bez problema i položio za A kategoriju. Svaki nov tajvanac od 250ccm košta više od ovoga, nije mi jasno da nema zainteresovanih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mozda sam se ja pogresno izrazio, GPX jeste sportski motor ali se pravio pre 20 godina. Tada su sportski motori izgledali mnogo drugacije nego sada.

Sada je to vise kao sport turing motor nego cistokrvni R, vremena se menjaju.

 

No nebitno.

 

Inace, da sam pocetnik sigurno bi pre kupio ovo nego neku 2T zujalicu bas iz razloga koje si naveo, vise prelazi, duze traje, jeftinije odrzavanje, moze da se putuje sa njim itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Brrko ovde si u pravu, više je kao sport turing nego kao klasičan R  ;).  Prednja vila je malo mekša od današnjih R-ova, i položaj sedenja je ovde mnogo uspravniji, ali opet to ga čini udobnijim i za duža putovanja, kao što rekoh sve zavisi od ukusa  ;). A nije mi tu aparat da ga snimim, vredi čuti ga, ima extra zvuk, nikad ne bi ni sanjali da je 250ccm, većina misli da je 500ccm  ;) pa i više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

cesto prolazim pored tog motora (ako je to onaj u svetog save) i moji komplimenti, stvarno ga cuvas svaka cast. ajd jos malo da se cvaris i da spustis cenu pa da se dogovaramo ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Evo spuštam na 2800€ i to je to  :) . Ispod toga ne mogu, besmisleno mi je da dam motor i bescenje makar ga ne prodao i imao 100 drugih kombinacija. Ovo je sigurno zadnja cena do kraja sezone. Zaboravio sam da kažem, uradjen je servis pre 2 nedelje, zamenjeno je ulje i filter tako da nema nikakvog ulaganja. Motor vredi svaki evro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ne bih da ti "kvarim" oglas ali moram da kazem da je motor prelep!!! Ja licno obozavam ovaj "stariji" izgled i da imam pare bez razmisljanja bih istog trenutka kupila tvoj motor. Moguce je da zbog kraja sezone niko i ne kupuje ili nema para ali sacekaj naci ce se vec neko. Ja nazalost ovakav motor zbog finansija mogu samo da sanjam ali znaj da je bez konkurencije(to godiste,kilometraza a za te pare),po meni on je bukvalno nov. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Izvinjavam se nisam ostavio telefon, pa kako ljudi da kupe motor kad ne mogu da dodju do njega  ;D ... Broj je 064/244-8224, Nikola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Od prekjuče je motor registrovan, dakle sledećih godinu dana je budući vlasnik miran što se tiče registracije.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Chicago - Shabac
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200s

druze izvini sto te nisam zvao,pitao sam te za druga ali se on ipiak odlucio za ovaj noviji model.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Moto-R je prodat  ;),

u kupljen drugi, pogodite koji :

 

SYFot_yamahaxt600oj9.jpg

 

pa Dražina Yamaha XT600  ;D ;D ;D,

samo bez prednje leve plastike  ;D ;D ;D,

otpala na autoputu  :o :o :o u vožnji sa 120 kmh verovali ili ne, taman protiv uroka  ;D ;D ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja