Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam akumulator

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

14ah, 12v, 3 godine na mojoj cbr-ki. pali, Nije to to vise u smislu punog kapaciteta, ali moze da pomogne nekom dok se ne snadje za pare. Meni dakle motor normalno palio s njim do pre 5 minuta kad sam stavio nov.

Kupljen pocetkom 2014.-te.

Ako moze da ga uzme neko kome stvarno treba da stavi u masinu a ne da ga zameni za pare na oglasima.

Fabricke dimenzije za cbr 135 x 89 x 166mm (L x W x H).

Kad se gleda plica strana accu-a desni je plus. U pravcu kretanja motora.

Unibat.

Ko se prvi javi, samo da dodje po njega na Slaviju. 

063-7716-465

Moze i na pp i na mob, ne morate ovde da se zapljunete.

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Inace moram priznati da su osim posla ovih par dana lickanja, pranja i prskanja antistatikom za tablu automobila bili toliko zanimljivi ispred zgrade, izmedju ostalog i oko nabavkle akumulatora i sredjivanja paljenja, da sam upoznao jedno 10 ak bajkera koji su stali sto da pohvale tetku, sto da pitaju dal treba pomoc. Dve tri sisate snajke su se nasmejale, neka i prisla. Jedan taksista stao *sa konjskim repom i ogrlicama kao iz Amazonije i rekao da ga dobro cuva vec godinama, i pazi i voli, i da nista ne brinem. Prvi put vidim coveka u zivotu. Komsija psiholog par puta stao da sugerise knjige iz psihologije posto jelte imam problema sa naplatom advokatskih usluga jer nisam drkos, a komsinica od preko puta pozajmila krpu i Ajax. Sa jednim bajkerom sam zavrsio na pivu, a sa drugim jedno dva sata price pa sam zaboravio i sta sam uzeo da mu radim....

...i tako:)

 

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja