Jump to content

Moto Zajednica

Plitvice - smjestaj???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

 

  Dali neko ima da mi preporuci smjestaj na Plitvice?

Idemo za Umag na moto skup, pa pošto nam je mnogo da vozimo iz cuga, probali bi da ukomponujemo posjetu Plitvičkim jezerima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Ako ne bude kise u nedelju sam na jezerima pa ti prenosim informacije .......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

Ako ne bude kise u nedelju sam na jezerima pa ti prenosim informacije .......

 

 

Super!

Molim te raspitaj se da li ima garža ili tako nešto radi motora...

Odgovara nam svaki vid smještaja samo da je uredno i bezbjedno za motore.

Hvala!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

Super!

Molim te raspitaj se da li ima garža ili tako nešto radi motora...

Odgovara nam svaki vid smještaja samo da je uredno i bezbjedno za motore.

Hvala!!! ;)

 

Nema frke za smještaj - oko Plitvica ima toliko puno pansiona , motela, soba za iznajmit

i hotela, da trebaš samo vozit glavnom cestom i birati gdje hoćeš biti, tako da se ne trebaš

smarati brigom oko smještaja ili garaže.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Ako ti može pomoći, ovo je moje iskustvo sa puta do Plitvica...

 

Pošto nas čeka još najmanje 200 km do Plitvica, odmah nastavljamo dalje i preko Bihaća prelazimo u Hrvatsku. Put je monoton, zato što ima malo sabraćaja a na granici skoro da nema nikoga. Zanimljivo je da se kućice sa pograničnom policijom i carinicima za obe države nalaze ispod jedne velike nadstrešnice - praktično na par metara jedne od drugih, pa nema "ničije zamlje". Negde oko 14h stižemo na Plitvice i odlučujemo da prvo pronađemo prenoćište a da tek nakon toga krenemo u šetnju kroz nacionalni park. Iz teme koju je pre par meseci postavio Joseph.B sam saznao da u blizini postoji odličan auto kamp (Korana). Pošto nismo nosili šator, nadao sam se da će bar jedan od bungalova biti slobodan. Na sreću, kamp je bio skoro poluprazan, pa smo bez problema dobili na raspolaganje drvenu kućicu sa dva kreveta. Ispostavilo se da je to veoma dobro opremljena soba, sa strujom, osvetljenjem, terasom i svim potrebnim komforom. Jedino što se kao i u svakom kampu koristi zajednički sanitarni čvor, koji je u ovom slučaju takođe bio besprekoran - tuševi, topla voda u svako doba dana .... Cena? Pa, moglo bi se reći da je povoljna - ukupno 32 Eur za jednu noć.

 

404.jpg  weKWH_02bungalov02cu1.th.jpg  404.jpg  YZnXv_02bungalovbubaae5.th.jpg

 

Detaljnije.... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=9291.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Cetinje - MNE

Ako ti može pomoći, ovo je moje iskustvo sa puta do Plitvica...

 

Pošto nas čeka još najmanje 200 km do Plitvica, odmah nastavljamo dalje i preko Bihaća prelazimo u Hrvatsku. Put je monoton, zato što ima malo sabraćaja a na granici skoro da nema nikoga. Zanimljivo je da se kućice sa pograničnom policijom i carinicima za obe države nalaze ispod jedne velike nadstrešnice - praktično na par metara jedne od drugih, pa nema "ničije zamlje". Negde oko 14h stižemo na Plitvice i odlučujemo da prvo pronađemo prenoćište a da tek nakon toga krenemo u šetnju kroz nacionalni park. Iz teme koju je pre par meseci postavio Joseph.B sam saznao da u blizini postoji odličan auto kamp (Korana). Pošto nismo nosili šator, nadao sam se da će bar jedan od bungalova biti slobodan. Na sreću, kamp je bio skoro poluprazan, pa smo bez problema dobili na raspolaganje drvenu kućicu sa dva kreveta. Ispostavilo se da je to veoma dobro opremljena soba, sa strujom, osvetljenjem, terasom i svim potrebnim komforom. Jedino što se kao i u svakom kampu koristi zajednički sanitarni čvor, koji je u ovom slučaju takođe bio besprekoran - tuševi, topla voda u svako doba dana .... Cena? Pa, moglo bi se reći da je povoljna - ukupno 32 Eur za jednu noć.

 

404.jpg   c4qcE_02bungalov02cu1.th.jpg   404.jpg   2Emb0_02bungalovbubaae5.th.jpg

 

Detaljnije.... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=9291.0

 

    Ovo moze biti interesantno. Imas li mozda neki telefon?

Nas bi trebalo 7-8 da ide,pa bih voli da rezervisem prije nego krenem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

 

    Ovo moze biti interesantno. Imas li mozda neki telefon?

Nas bi trebalo 7-8 da ide,pa bih voli da rezervisem prije nego krenem.

 

Pogledaj na 

http://www.np-plitvicka-jezera.hr/page.aspx?PageID=55&parent=39 ili na

http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokacije/Lokacija.aspx?idDestination=332&idLocation=6358&idLocationType=Camp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja