Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R1 akumulator

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Posedujem Yamahu r1 2002 god, i dotrajao mi je akumulator... Mislim da ima oznaku CT12B-4... Jel mi moze neko posavetovati gde mogu naci novi akumulator za moj motor i koja mu je cena?

 

Hvala Vam puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Prodavnica Andreja je iz Temerina, inace vlasnik je moj komsija (idiot, kako se nisam setio ranije). Ne znam da li imaju prodavnicu u NS-u ali nije ti Temerin tako daleko, pa navrati. Prodjes centar Temerina, produzis do sledeceg semafora kod kafica Palma, skrenes desno i prodavnica je preko puta skole sa desne strane na pola ulice. Imaju veliki izbor akumulatora za sve i svasta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zato pitam jer su mi na jednom mestu trazili nesto vise od 100eur za novi akku  >:(

 

Normalno cinilo mi se previse i zato sam se odlucio da se posavetujem sa Vama drugari bajkeri  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da jeste akku je i kod mene nagnut. Tako mi je i taj majstor spominjao zelatisnki akku i jos neki...

 

@zabac Gde ima da se kupi akumulator po toj ceni?

 

Jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu.

Gde mi preporucujete da idem na redovni servis u okolini NS sa pomenutom R1? Bitno mi je da je majstor profi i da je korektan sa cenom.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ja imam istu takvu R1 samo 2003. godiste i istina je da je akumulator za nju oko 100e mada ja ga nisam kupio posto je moj samo bio prazan.

 

Koliko sam shvatio kod nje je akumulator specifican, pljosnat a kockast i ne gadja se gotovo sa ni jednim modelom i zato je tako skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja