Jump to content

Moto Zajednica

Motori

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova

Imam 15 god. Razmisljam se da kupim motor. Gledao sam i svidela mi se aprilia rs125 i kawasaki kx125. Moze li mi neko ispricati iskustva sa ovim motorima i da li se kx moze registrovati, ako ne moze da li mozete mi reci neki motor u tom segmentu da nije preko 2000€? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Са толико година сам маштао о скутеру од 50 кубика, а са 17 сам добио исти.Млад си за 125 кубика поготову Априлију,мој ти је савет да кренеш од скутера...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha thundercat

jel imas polozeno za motor preko 50ccm??

sto za pocetak ne vidis da uzmes neki sa brzinama od 50ccm(aprilia rs50, yamaha tzr 50), cisto da osetis malo motor, brzine pa posle mozes i nesto jace da kupis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Nemam, mogu da dobijem tek dozvolu sa 16 a onda bi polozio za 125cc, ali ne verujem da bi dugo imao motor zbog caleta koji ih bas i ne voli pa bi za 2-3 godine uzeo auto. A vozio sam vec 50cc i 125cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Imas Gileru DNA u verzijama 50, 125 i 180cc, gde je 50 dvotaktni a ova dva veca 4t. Za pocetke ti je mozda to bolja solucija. RS125 Cagiva Mito i slicni su dosta kvarljivi i vrlo nervozni. Nije ti to za prvu masinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Od 125 sportskih imas jos Suzuki RG125, Yamahu TZR125 i Hondu NSR125, od enduro/cross imas Yamahu DT125, Kawasaki KMX125, Honda CRM125, zanimljiva je i Yamaha TDR125, svi navedeni ima da se nadju do 1000e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Skoro ovi koje sam naveo mogu da se nadju samo do 2000 god, ali s obzirom da kazes da ne bi dugo imao motor, mislim da nije pametno da dajes toliki novac za 125 kubika, jer posle ko zna kad ce da ga prodas i po kojoj ceni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Temerin

Aman ljudi pa nije vise ovo vreme da ljudi nisu u situaciji da kupe nesto bolje od zoljice.Dajte manite se toga da mora da se pocinje sa 50 kubika.Najbolje da pocne prvo na elektricnom biciklu pa onda na neki laki tricikl pa tek onda 50 kubika..

Neka uzme decko ono za sta polaze i sta mu se svidja.

Sto se tice potrosnje rs125, trosi otprilike 6L/100km mada sve zavisi kako vozis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Aman ljudi pa nije vise ovo vreme da ljudi nisu u situaciji da kupe nesto bolje od zoljice.Dajte manite se toga da mora da se pocinje sa 50 kubika.Najbolje da pocne prvo na elektricnom biciklu pa onda na neki laki tricikl pa tek onda 50 kubika..

Ne ne, prvo pedale :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja