Jump to content

Moto Zajednica

poklanjam!

Recommended Posts

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

poklanjam orginalni auspuh za Yamahu R6 2002g,presao 0km,ali samo onome tko vozi taj motor i stvarno mu je potreban.

Auspuh je skinut sa njega jos u trgovini i montiran Akrapovic.

Naravno,treba se provozati do Umaga po njega

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

ljudi,dosta je pohvala,nisam ni prvi ni zadnji koji je nesto poklonio,samo se nadam da mozda nekome bude potrebno.

Oko 200 ljudi iz Srbije dolazi u Umag na susret pa ako se netko javi,moze mu se i povesti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

ljudi,dosta je pohvala,nisam ni prvi ni zadnji koji je nesto poklonio,samo se nadam da mozda nekome bude potrebno.

Oko 200 ljudi iz Srbije dolazi u Umag na susret pa ako se netko javi,moze mu se i povesti

 

 

Moj duboki naklon i postovanje ;)

Prije dvije godine sam bio u Istri u gostima kod prijatelja u pazinu i solidno obisao Istru (Pazin, Pula, Porech, Rovinj i dosta manjih sela u Istri, fantasticne feste svako vece) i zakljucio da su Istriani divni ljudi, sa jako lijepom blagom naravi i manirima, ali ovo je zaista za svaku pohvalu.

 

Sasa, svaka cast,ako se ikad vidimo, a ocemo, cim dodjem do Pazina, duzan sam pice za ovaj gest jer definitivno govori nesto o covjeku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: ZG trenutno, Rijeka u srcu

Jel to pase na fz 6 da odmah pokupim?

He...he... sala mala...

Stvarno ljepo od tebe.

Ides u Ri ovaj vikend na hapening?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

poklanjam orginalni auspuh za Yamahu R6 2002g,presao 0km,ali samo onome tko vozi taj motor i stvarno mu je potreban.

Auspuh je skinut sa njega jos u trgovini i montiran Akrapovic.

Naravno,treba se provozati do Umaga po njega

 

 

Svaka cast Sashi na izuzetno lepom gestu, ali je covek lepo napisao da je poklon SAMO ZA VLASNIKE R6....da li je potrebno i da vam trazi saobracajnu od R6 na uvid ?

 

???

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

ma nije samo za R6,posto je auspuh NOV,volio bi da se ne prepravlja nego da ode na R6,ali ako nekome stvarno treba za neki drugi motor,nema problema.

znaci,dajem ga bilo kome ko moze sa njim nesto napraviti,ali ga sigurno necu dati nekome tko preprodaje motore pa moj poklon unovci

Prodati ga mogu i ja da hocu to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja