Jump to content

Moto Zajednica

Dnjepar 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki kx,Aprilia Tuareg,Mz ES

Pamti li ga ko, jel imao neko,video negde ili bilo sta?Vozen u vreme kada su japanci bili skupi(za nas klince)Skutera nije bilo a Jawe i Mz,i na sve strane pa malo postali monotoni...I tako kao klinac naletim na Rusku svinju i "slatko"se navozim...Kvalitet izrade nula,pretezak,vidlljivi katastrofalni varovi na sve strane,kocnice uzas...Mislim da na njemu nema dela koji je termicki obradjen,osovina u menjacu sa polumesecom se krivila(jedanput ispravljena,drugi put napravljena nova)  Ogibljenje blagi uzas.

Potrosnja bese oko 12litara,prijatelj je imao model sa bocnom prikolicom i na jednoj voznji je crkao tanjirasti u difu (opet kvalitet).Ali sve je to bilo podnosljivo i pored toliko mana slatko sam ga vozio...Max brzina u knizi 105km/h,max brzina na putu 105km/h Sporo? Jeste ali do te stotke osecala se pristojna snaga.Ostavio mi je lepa secanja i rado bih ga i danas gledao u garazi ali cini mi se da su skroz nestali a od ruske motorizacije na dva tocka sa kojom sam bio u kontaktu (Tulica 200,Vashod 175...)on mi je ostao u najlepsem secanju....

E da,cini mi se da moj primerak nije bio izuzetak sa rikvercom,misli da su ga imali u standardu...Ako ga neko slucajno poseduje ili zna za neki primerak bio bih zahvalan za neku informaciju ili slike.Ja sam mog pre 15 tak god prodao u nedostatku papirologije a i retko su vidjani registrovani kod nas uopste,bar mi se cini....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3662 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Upravo je jedan u fazi izrade. Generalno je bio u dobrom stanju, ali radi se ceo. Novi amortizeri, nove gume, svi safovi zamenjeni, sedista nova, ofarban ceo (isto onako traljavo kao fabricki, bez peglanja varova...), motor sredjen komplet...

 

https://scontent.fbeg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14232400_10208105519930649_8304281060683581416_n.jpg?oh=d054c4145c75ee8a6987900177bd9a56&oe=586CA275

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Kawasaki kx,Aprilia Tuareg,Mz ES

Opa,odlican.Ako je bio blago kriv ram u vratu postoji sansa da je bio moj  :) Salim se,bas mi je drago da ih ima jos,ovaj moj bivsi je napravio neki krug po okolikni i koliko sam cuo zavrsio je kod nekog lika u Mrcajevcima.A ovaj drugar sto je imao sa bocnom prikolicom ga je prodao 2003,2004 otprilike,nije mi poznato gde,nije mogao da nadje dif pa je nesto sklepao za prodaju.Inace prvi i jedini motor koji sam vozikao sa bocnom.I nacuo sam za jedan negde u okolini Stare Planine ali taj prodavac ili preprodavac nije bio neki najozbiljniji lik a cenio je 5oo eur,kao imao i papire,samo da se izvade itd...

Nisam ih vidjao u ovoj boji,ovo je po zelji verovatno? Igrom slucaja doneo mi drugar far i rezervoar od Dnjepra a nije znao da sam ga otudjio u medjuvremnenu,rezervoar je zavrsio na nekoj kastomizaciji a far jos cuvam u kutiji.

U svakom slucaju bas mi je drago da se neko zamima sa njima.

Puno srece u radu,i normalno jos slika kada bude gotov. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja