Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxr 750 89.g

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

PRODAJEM SUZUKI GSXR 750 89 g.

uljara,uradjen kompletan servis,novo ulje,svecice,lamela,lanac i zupcanici,nove gume....sve perfektno. al u motoru je nesto pocelo da lupa tako da je mashina u kvaru.

moze i neka zamena za auto,kineza chopera novije proizvodnje.....

cena 1400 e

tel; 062/300-459

 

post-505-12878995347298_thumb.jpg

post-505-12878995347663_thumb.jpg

post-505-1287899534802_thumb.jpg

post-505-12878995348376_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

hvala svima na pozitivnim kritikama,ovo je moj prvi R motor,emotivno vezan za njega..mazen i pazen sredjivan sa puno ljubavi i paznje......motor je bio perfektan nije trosio ulje niti dimio na auspuh,jedino sto mi se desavalo je da nekad kad dam naglo gas u drugoj brzini zna da iskoci iz nje,menjac je 100% ispravan samo je jedna viljuska malo izuljana sa stane i to je jedini ''kvar''pre nego je pocelo da lupa u njemu jako sam ga tesko upalio jedva je verglao kao da ga nesto koci.imam drugi motor gsxr 750 k2 za koga mi trebaju usisnici za vazduh,vizir i jos neke sitnice,te da ga prepisem registrujem.... pa pare nemogu da dam na opravku ovog motora :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

registracija mu je istekla ,ja ga nisam hteo registrovati jer je bilo price da ce biti menjanje tablica krajem marta pa da se nebacam u trosak dva puta.vodi se na jednog coveka iz okoline BG imam njegov mobilni i adresu nece biti problem za prepis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: SV
  • Motocikl: Bandit 600

samo mi jos jednu stvar reci i necu vise da te gnjavim,pa da vidim da li da ga uzimam: je li viljuska( koja je leva ili desna?) izuljana kod tebe i da li je izbacivao iz brzine kad si ga dobio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

kad sam kupio motor nije izbacivao iz druge brzine,kad mi se to pocelo desavati nasao sam majstora koji ima menjac za njega te sam ga  mislio promeniti al kad je majstor rastavio rekao mi je da je menjac potpunoma ispravan i da je samo izuljana jedna viljuska (nemoj me drzati za rec al mislim da je leva) nazalost majstor nije mogao da mi nabavi odmah  viljusku nego da cekam mesec dana,nisam toliko mogao cekati nego sastavi motor i tako je ostalo do danas.....

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

upravu si Ivane motor je iz Kovina,ako znas nesto vise o ovom motoru slobodno reci,nije vazno dali je komentar pozitivan ili negativan.

usput poslao sam ti meil jos pre desetak dana u vezi nalepnica

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

može li mala informacija...

 

možeš li mi reći dali je rama ( dio repa ) izbušena kao sito ...

 

vezano za temu: http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=23629.msg312397;topicseen#msg312397

 

pa da ne tražim dalje..  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

motor je prodat i  nije imao izbushene rupice.....zao mi je sto nije to taj motor koji trazis.nadam se da ces ga pronaci

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja