Jump to content

Moto Zajednica

Dilema ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Nadam se da je tema na dobrom mjestu

 

Nakon 5god voznje dominatora 650 vrijeme je za nesto novije i jace . U pocetku sam gledao suzuki v strom 650xt ali sam imao priliku voziti tenere 1200 i ostao bez rijeci brutalnos u tog motora ,tako da je sve ispod 1000ccm "ispalo" iz igre. U uzi izbor su usli

Yamaha tenere 1200

Honda varadero 1000 2008g

Honda africa 1000

Ducati multistrada 1200

 

Najvise me zanima ciklistika , zastita od vjetra ,odnos ulozeno dobijeno

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1464 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ovo zadnje, vjeruj mi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5534 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Od asfalta prema makadamu/off road-u, u zavisnosti od sklonosti: Multistrada, Super Tenere, Africa. I samo to treba da ti bude vodic za kupovinu. Varadero je u ovom drustvu malo zastareo koncept (s kraja 90-ih), iako je veoma dobar motor. On bi mogao ovde da bude izbor samo u kontkestu cene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Probao si teneru1200 koja ti se ucinila brutalnom. A ona je je jos i najtromija od svih novijih enduro motora. Cek da probas multistradu ili KTM-a da vidis sta je brutalno. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Od asfalta prema makadamu/off road-u, u zavisnosti od sklonosti: Multistrada, Super Tenere, Africa. I samo to treba da ti bude vodic za kupovinu. Varadero je u ovom drustvu malo zastareo koncept (s kraja 90-ih), iako je veoma dobar motor. On bi mogao ovde da bude izbor samo u kontkestu cene.

Moja voznja je 99% asfalt ,po sezoni prrlazim oko 15kkm sto se tice cijene budzet mi je 12k eura mislim da svi motori ulaze u budzet naravno varadero je dosta jeftini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Probao si teneru1200 koja ti se ucinila brutalnom. A ona je je jos i najtromija od svih novijih enduro motora. Cek da probas multistradu ili KTM-a da vidis sta je brutalno. :)

Vjerujem sda su ducati ms i ktm dosta zivcanije masine jer to je oko 40 konja razlike ,ali da mi je do brzine i uzeo bi sebi r1.

Bitne su mi prije svega ciklistika ,autonomija na putu,servisna podrska,kvaliteta(svi su oni rame uz rame sa kvalitetom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4831 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05 KTM RFS

Мотор је ок, модеран, нов, 115 кс итд. Још га нема у продаји али по тој цени је хит ! Са Доминатора на ово било би као на ракету !!! Са срећом куповина  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Мотор је ок, модеран, нов, 115 кс итд. Још га нема у продаји али по тој цени је хит ! Са Доминатора на ово било би као на ракету !!! Са срећом куповина :)

Daleko od toga da ovo nece biti dobar motor

Imam jednu dobru ponudu za BMWK1200S ali to je prejako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja