Jump to content

Moto Zajednica

POTRESNO PISMO BAJKERA UPUĆENO VOZAČIMA KOLA: Nisi me videla dok sam MAZIO ručicu svoje kćerke!S

Recommended Posts

  • Drug član, 824 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

 

 1.   ili da izigravam djilkosa koji koristi prednosti motora da bi se provlacio, trubio

 

2.   Nisam "bajker" niti cu to ikada biti, sam taj naziv mi je komican. Onda sam i biciklista i pesak i automobildzija

 

 

 

1. Prednosti koje steknes u zivotu nisu prednosti ako ih ne koristis,postaju u propustene prilike,a nazivanjem 99.99% ljudi koji voze motor ''djilkosima'',rekao si najvise o sebi

 

2.Razlika izmedju ''bajkera'' ili ''motocikliste'' i ostalih kategorija koje si nabrojao je u tome sto pesak i automobilista samo zele da stignu od ''A'' do ''B'',dok motociklista ili ti bajker koriste taj nacin transporta jer u tome uzivaju i to im je ljubav,strast,nacin zivota...ali,dzaba pisati i objasnjavati nekome ko je u stvari pesak i automobilista na 2 tocka 

 

P.S.

Niko ovde u prepisci iznad ne podrzava divljanje i ugorzavanje drugih ucesnika u saobracaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1053 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

 

 1.   ili da izigravam djilkosa koji koristi prednosti motora da bi se provlacio, trubio

 

2.   Nisam "bajker" niti cu to ikada biti, sam taj naziv mi je komican. Onda sam i biciklista i pesak i automobildzija

 

 

 

1. Prednosti koje steknes u zivotu nisu prednosti ako ih ne koristis,postaju u propustene prilike,a nazivanjem 99.99% ljudi koji voze motor ''djilkosima'',rekao si najvise o sebi

 

2.Razlika izmedju ''bajkera'' ili ''motocikliste'' i ostalih kategorija koje si nabrojao je u tome sto pesak i automobilista samo zele da stignu od ''A'' do ''B'',dok motociklista ili ti bajker koriste taj nacin transporta jer u tome uzivaju i to im je ljubav,strast,nacin zivota...ali,dzaba pisati i objasnjavati nekome ko je u stvari pesak i automobilista na 2 tocka 

 

P.S.

Niko ovde u prepisci iznad ne podrzava divljanje i ugorzavanje drugih ucesnika u saobracaju

 

UPRAVO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

Ja ne mogu da parkiram motor na Obrenovačkom putu i da odem da se kupam u savskom jezeru, sve ostalo što je naveo Gucci  mi ne para uši.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja