Jump to content

Moto Zajednica

Transalpina + Transfagarasan = DONE (Video)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: NG
  • Motocikl: bmw r1200gs adventure

Mene je cak i policija propustala i to na punoj crti...bilo me malo strah ali kad mi je dao desni zmigavac i rukom mahnuo onda sam ih obisao stvarno svaka cast...sve pohvale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Kod nas kad te vide ne da se ne sklanjaju, ima izuzetaka, već idu još na levo maltene gaze u suprotnu traku.

Doživeo to više puta vozeći kroz neka sela po Srbiji, većinom bili jugići i neki raspali krševi. Kao da im krivo što sam brži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Crveni...opet!!!

Kakva je situacija sto se kamping prostora tice, ima li nesto pored ili ne previse daleko od glavnog puta, mislim na TA i FA? Ili su sve privatni smestaji ili hoteli? 

Kada smo isli prosle godine, na ovoj lokaciji je bila veca grupa Poljaka (10+ motora). Malo dalje niz put je i prodavnica...

 

https://www.google.rs/maps/@45.3452211,24.6348265,302m/data=!3m1!1e3?hl=en

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Princ 250 + Africa Twin

Probaj obavezno ali nemoj propustiti i Transfagaraš, još je lepši. Ja bio sa suprugom, juče se vratili. Ne može se rečima opisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Samo da dodam u vezi kampovanja. Posto sam bio ovaj vikend..sa sve satorom itd :)

kamp na vrhu planine ne preporucujem sem ako nemate bas dobru kamp opremu. Mi smo spavali na TA, ali ne na vrhu vec na dnu kod crkve (na severnoj strani TA)..ko je prolazio zna koje je mesto..znaci nije neka nadmorska visina i bilo je bas ladno a nije bilo ni vetra ni magle.

I na TA i na TF mozes da kampujes blizu vrha...bilo gde gde je ravan teren. bilo je par satora...

problem je ako zelis na vrhu da zapalis vatru a nigde drveta..ni suvog ni mokrog :)

 

ali kada se dignes u pola noci i izadjes da shorash nista ne moze da opise taj pogled u nebo. nigde svetla kilometrima okolo pa zvezde sijaju ko las vegas.

ujutro nas docekala temperatura oko 7-8 stepeni. po danu je bilo iznad 30. pa da racunate i na to. po oblacnom vremenu verujem da je malo toplije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja