Jump to content

Moto Zajednica

Savet za odabir motora..

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kraljevo-Čukojevac
  • Motocikl: Husqvarna TE 350 ‘95

Pozdrav,

do sada sam vozio Apn 4 i sada sam rešio da kupim neki enduro motor...dvoumim se izmedju 125 2t ili eventualno neki 250-300 4t...vozio bih ga 90% po makadamu,tj. putevima kroz šumu ali su to tvrdi i suvi putevi,nema nekih kaljuga i tako to...razmisljao sam da kupim neki bez papira do 500-600e ali ako naidje neki dobar mogao bih da dodam jos 200e

Kupio bih bez papira zato sto mi roditelji ne dozvoljavaju a i ja neću da vozim po asfaltu gde ima policije

A iskustva sa motorima imam 6-7 godina sa Tomosima a vozio sam i nekoliko jačih...

Svaki savet je dobrodošao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ja bih ti dao savet da to što kupiš bude legalno, jer ako te nekad budu nagazili (jbg nikad se ne zna, ili ne daj Bože da tebe neko udari ili slično i da ti uopšte nisi kriv) najebaćeš samo tako i ima da te košta ko Sv. Petra kajgana. Znam mnoge klince koji su u tom fazonu kupili motor, i posle nekog vremena su ili najebali ili skapirali da se zajebali pa prodali motor pošto-zašto. Pretpostavljam da nemaš ni dozvolu čim kažeš da ti roditelji ne dozvoljavaju, pa ne bi bilo loše da razmišljaš i o tome ako je tako. Znači gledaj da sve što radiš bude zakonski ispravno, a i roditelji će malo po malo popustiti pa ćeš moći da uživaš sve više u vožnjama i da te ne boli glava

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kraljevo-Čukojevac
  • Motocikl: Husqvarna TE 350 ‘95

Pa hocu ja da polazem ali ne mogu jos tj do novembra kada punim 16...nego mene interesuje koji motor da gledam,kod mene ima nekoliko Yamaha Dt a i cuo sam da su one dosta zahvalni motori...kao sto sam vrlo retko bih ga vozio po asfalfu najduze 15km do grada ali to jednom mesecno mozda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja