Jump to content

Moto Zajednica

U posjeti, k´o fol, Rafaelu Nadalu

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: SUZUKI DL650 V-strom

Kren'o da obajdem Rafu, sinoć vidim sa Džumhurom nije mu dobro, hasta, pa rek'o red je...Uzeo kilu banana, pokile limuna, jedan šipak i sok namućenje da ga razgali. Strpam ponude za hastu u ruksak, uždijem ažbahu...prva, druga...sve do šeste, peglam krivine po Ivanu, milina brate i bez ševe 10 Celzijusovih. Naka gužva na cesti, haman dijaspora došla na Happy Easter, te ti svratim na benzinsku da naspem za cvaju, more mi bit zadugo, taman rek'o i kahvenisaću nehitim neće hasta Rafa nikud. I tako dok srkućem jednu produženu sa čašom vode i dva šećera haj' rek'o da se javim Rafi, nemogu samo bahnut nisam naučio..., taman na benzinskoj ima vifi đabe...trznem ga na Fejs nemaga, haj' rek'o na Vajber a AAA, nimukajet, kad on bolan Twita sa tetkom. Ko ima ona,tetka, naku raspuštenicu a ta ko biva zna lječit prirodno, a ako to ne pomogne kobiva umije ona i sihre skidat. Twita njemu tetka, moj Rafo to si ti meni nagrajso, gluho i daleko bilo, hra ptuh baksuz...Vidim ja šejtanska posla...đeću sad ja tamo Rafi da ga zateknem sa raspuštenicom a tu bi se i tetka našla. Nego ti ja posrćem onu produženu sa čašom vode i dva šećera, jajoj imena nakaradna, te uprtim one ponude te voz nazad kući. Brzo pređem iz moje Hercegovine u moju Bosnu preko Ivana, stignem kući umrak, Fazliju(Yamaha Fazer prim. prev.)pravo u garažu pa poleti ženi i djeci da ih obradujem ponudama, onim što sam ih namijenio hasti Rafaelu Nadalu i što vidiše daleka puta alnebi sudbine, nego se ponude nađoše na stolu moje domaćice. I sjedim nako nakauču i razgaljivam se Rafinim sokom namućenje i nešto dumam sam sasobom...sreća ja se danas vratih iz moje Hercegovine a šta da sam potego u Miami na turnir kad ono tamo Rafa, veliki Nadal, prekida meč kobiva hasta...e hrsuze jedan, eto ti ta tvoja raspuštenica i tetka, bolje nisi ni zaslužio.

post-5705-0-50033000-1459162404.jpg

post-5705-0-23002100-1459163585.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: SUZUKI DL650 V-strom

Dobar post, nego šta bi sa novim motorom, imao si namjeru uvoziti...

Pozdrav prijatelju...ma moram prvo prodati da bih kupio, hvala na svim informacijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja