Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki burgman 400

Recommended Posts

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ne znam...videcemo. Ne znaci mi da uzmem jeftiniji ako je u losijem stanju. Pogledacu oba pa sta bude

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Otvoricu temu u toku dana. Tj veceras kad dodjem sa posla. Sto se mene tice licno dobar izbor sam napravio. Da sam uzeo burgmana 400 bas bi pogresio.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

U mom slucaju bolji. Odnosno beverly mi je rentabilniji,isplatljiviji kako god. Za burgmana mi je sve skuplje za sta god se uhvatis. 99% moje voznje je grad tako da mi je burgman prevelik. Kad sam otisao da pogledam jedan tad sam skapirao da je to u stvari "autobus" medju skuterima. Citao sam o tome ovde al dok nisam video nisam mogao da steknem sliku. Da se razumemo...burgman je bolji skuter...ipak suzuki je brend,ali u mom slucaju u odnosu mogucnosti i potreba beverly mi je prava mera. Takodje bi uzeo 250ie da sam imao pare al sta je tu je.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Meni je problem sto nisam "skuteras". Ali sam probao Burgman i jedino me muce mali tockovi, ne uliva mi samopouzdanje vec nesigurnost. Kakav je osecaj voziti Beverly i Burgman, tj razlika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Burgmana nisam ni probao. Kad sam video koliko je to cudo....drugo,vlasnik mi je rekao da 3x razmislim jer je jeben za grad bas...tezak,gabaritan itd...trece imao je problem da cepom za ulje curelo je i nisam hteo da uzimam da popravljam itd...iako je bio 150e povoljniji od beverly ja...

Kod beverly ja...hm...ja sam ga malo vozio jer nemam jos A. Ali paso moj koji ga je doterao iz s.palanke je bas bas zadovoljan. On vozi x citing 250 i kaze da bev bas bas lepo ide. Auto putem smo isli 110 a na regionalnom je preticao kolonu koja se kretala 80-90. Meni bev odgovara. Ima prostora za nas 2. Vizir. Nzm....meni je super. Doduse sa vise voznje mozda i promenim misljenje. Videcemo. E da ...rece mi vlasnik da burgman trosi 5.5-6l. Trosi kao moj yaris. Tako da je i to bitno igralo ulogu.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: TOPOLA, LIESTAL
  • Motocikl: Honda CB650R

Pa dobro. Korektna cena. Ja sam zvao nekog lika u Kg-u, 2004 je beverly 200 ali je zadnja cena 1200. Isto je reg do Juna-Jula, nov akumulator, nove gume. Mozda i se ja odlucim za beverly. Ne znam vise ni sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

U kg ima plavi 250 ccm . On mi se svideo al nsm zvao. Ima jedan sivi isto kg 200ccm njega sam zvao isao bi za 1000e al ovog mog sam nagazio uvece na oglasu ujutru ga uzeo

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja