Jump to content

Moto Zajednica

Mitsubishi Eclipse 2.0 - da li je nekome poznat?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: Raca-Kragujevac
  • Motocikl: Kawasaki ZXR 750

Da je atraktivan, jeste. Ne znam u kom je stanju konkretan primerak. Jeste malo teze za delove, polovnih nema na svakom cosku, a pretpostavljam da je cena novih veca od proseka. Potrosnja mu verovatno nije vrlina. Ali, ne moze covek ni ceo zivot da se kalkulise, usteze, i lisava zadovoljstava. Ja sam uzeo pre mesec dana astru bertone 2.0 turbo, sa manjim modifikacijama usisa, izduva, cipovanjem, ima oko 200 konja. Jeste skuplja registracija, delovi, trosi sve sto su sipam, ali osmeh ne skidam sa lica!     

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Da je atraktivan, jeste. Ne znam u kom je stanju konkretan primerak. Jeste malo teze za delove, polovnih nema na svakom cosku, a pretpostavljam da je cena novih veca od proseka. Potrosnja mu verovatno nije vrlina. Ali, ne moze covek ni ceo zivot da se kalkulise, usteze, i lisava zadovoljstava. Ja sam uzeo pre mesec dana astru bertone 2.0 turbo, sa manjim modifikacijama usisa, izduva, cipovanjem, ima oko 200 konja. Jeste skuplja registracija, delovi, trosi sve sto su sipam, ali osmeh ne skidam sa lica!     

 Sta ce vama sa R-ovima auto od 200ks, to treba neko dizLo bez turbine da trosi 5l  :)

za delove sigurno stoji, a potrosnja kakva god da je na plinu je podnosljivija!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 415 postova
  • Lokacija: sokobanja
  • Motocikl: Honda cbx 750f, Jawa 350/361, Jawa 250/559,

lep deluje, ali nisu mi jasni zasto upropastise ova sedista ovim tapaciranjem.... :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Nema auta bez kupea;-)

Ha ha ceo zivot s dvoje vrata,kaze zena sledeci auto mora sa cetvoro deca su velika nemoj da ti pada na pamet opet sa dvoje ni slucajno,reko vazi nasao sam mazda rx8 ima cetvoro vrata-kaze ona sigurno?Reko sigurno bre znas da kad nesto kazem da je tako :lol3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja