Jump to content

Moto Zajednica

Palić 16.03.2008.

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bas mi je krivo sto nisam uspela da vas docekam na miseluku ... ali bilo je nemoguce da ispostujem dva drustva odjednom

 

Daco za tebe veliki pozdrav i da znas da svi samo pricaju o grmljavini tvog motora  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Evo i ja da ubacim nesto slika...

 

Kad smo stigli u Suboticu napravili smo kratku pauzu na OMV-u da se neko napuni a neko isprarzni :)

404.jpg

 

404.jpg

 

1CfKY_img1137ef6.th.jpg

 

Na palicu smo seli u kafic uz vodu i malo smo se okrepili kafama i sokovima, jes da smo se malo razocarali sto nije bilo nikakve klope ali preziveli smo...jedva

404.jpg

 

E, onda je usledila klopa. Obelix nas je obradovao pricama o "pojedi koliko mozes" za 900 dinara pa smo brze bolje otisli da proverimo o cemu se radi  ;D

Iq6fg_img1143ji2.th.jpg

 

LMWDx_img1142uu6.th.jpg

 

dkX8v_img1141nr8.th.jpg

 

Posle dobre klope pokusali smo da se malo prosetamo ali smo uspeli da stignemo do najblize klupe uz vodu i posto nismo svi mogli sesti da se odmorimo onda smo se slikali i vratili se motorima  :D

tiXp7_img1144ln3.th.jpg

 

Posle lepe voznjice stigli smo do Sombora i posto nismo nasli mesto okuljanja lokalnih "bandita" onda smo opet seli da nesto popijemo

 

2sDcs_img1148ya6.th.jpg

 

Posle Sombora smo se uputili ka Apatinu, Odzacima, Bacu, Backoj Palanci (gde smo opet popili kafe, sokice, vode,...) i deo nas je put zavrsio u Novom Sadu, deo produzio ka Temerinu a Daco je uz svirku grupe Balkan produzio do Bjeljine  :P

 

Puno pozdravljam celo drustvo koje se vozalo do Palica i nadam se da cemo uskoro ponoviti ovo druzenje. Moram sve ponaosob da pozdravim  ;D

Veliki pozdrav Vesni i Saletu iz BG-a koji su se sa Palica uputili na drugu stranu od nas, nadam se da je i njima dan do kraja prosao onoliko lepo koliko je i nama  :)

Veliki pozdrav Saletu i Djuki

Veliki pozdrav putnicima Josephu i Quasaaru

Veliki pozdrav novosadjanima a posto ih cesce vidjam onda ih necu nabrajati

I veliki pozdrav velikom coveku - Daci koji je najvise presao zbog ove "voznjice"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bravo drugari...lepo proveden dan!  :)

 

A tebe Daco,kad vidim sa ovim V osmehom, znam da je bila dobra klopa....reci mi posle koliko dana si se ovog puta vratio kuci? Jel si "obishao" neki bankomat?  :D

RV5qR_img1148ya6.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Svaka Vam cast. Lepa voznja i lepe fotke. A naravno i Veliki pozdrav za putnika na duge staze, cuvenog Pizza majstora Dacu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Juce sam bio s Dacom. Posao covjek poslom u NS i zavrsio na voznji s vama. Ispricao mi je da ste bili jako disciplinovana grupa. Svaka cast :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

lepa voznja i druzenje nadamse da cu se sledecoj voznji pridruziti i ja pozdrav

kako ste prosli na etapi Srbobran Backa Topla da li je bilo sve uredu kadgod sam tim delom puta prolazio uvek mi je nesto na motoru riknulo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

 

Daco za tebe veliki pozdrav i da znas da svi samo pricaju o grmljavini tvog motora  :)

 

Josh uvek mi grmi u glavi kad god legnem da spavam  :D ;D :D ;D :D

 

 

Grofe......a tvoje slichice?  ;)

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Stromcina

EHEJ ljudi! Poceo sami ja da kontam kako ovo funkcionise! Prvo da pozdravim sve ucesnike exkurzije i ostale. Ljudi, neznam sta bih vam jos rekao a da nije receno. Sve je istina! I ekipa, i discplina,i red,i postovanje ostalih, i zezanje,i klopa, i Dacin dolazak,i njegov auspuh! Ma sve, sve, sve naj. Ma nije se osetilo da nema sunca. Kada smo ujutro dosli na posao, samo sam seo i pogledao u Saleta i obojca smo se nasmejali bez ijednog komentara...u pocetku. Izvinuo bih se svima sto smo vas odjednom onako napustili sa pumpe u Odzacima ali su mi javili da mi majka ima zdravstvenih problema i za mene je tu bila samo jedna misao. IPAK USPOMENE SU VRHUNSKE I VELIKO HVALA: DJENERALU I FEDERFUFNI, SASHI I VESNI, TURBOMANU I GROFU, QUASSARU I JOSEPHU B, mom BATEU I DACI IZ BJELJINE!!! I svima zelim dugo SRETAN PUT! Nek vas Bog cuva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

lepa voznja i druzenje nadamse da cu se sledecoj voznji pridruziti i ja pozdrav

kako ste prosli na etapi Srbobran Backa Topla da li je bilo sve uredu kadgod sam tim delom puta prolazio uvek mi je nesto na motoru riknulo

 

Nama ta deonica odlicno lezi, ali zato ja ne vozim deonicu Zmajevo-Pivnice-Ratkovo. Ja tuda jos nikad motorom da prodjem a da nesto ne crkne.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Pozdrav,

 

Moram da priznam da mi je bilo pravo zadovoljstvo što sam prisustvovao ovom malom BJB skupu, jer su pored Novosađana (koji su ovom prilikom kao inicijatori bili i domaćini) na Paliću bili i članovi iz Temerina, Kule, Vrbasa, Bijeljine i BG-a. To ne bi bilo moguće bez ove naše male moto zajednice, niti bi se bilo kome od nas ukazala prilka za ovakvo druženje. Posebno mi je drago što sve ovo nije zahtevalo neku veliku pripremu, već je uz minimalno angažovanje čitava stvar realizovana za svega jedan dan. Nadam se da će svaki naredni vikend biti obeležen barem jednom ovakvom vožnjom. Evo i par sličica od mene.

 

Am09C_03zn9.jpg

 

eeMGn_04cl8.jpg

 

mEQSd_01fc6.jpg

 

fYc51_02qk5.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Super je bila vožnja,druženje još bolje. Nadam se da će nas biti još više sledeći put, planiran je put za bjeljinu dači u posetu. Slike nisam okačio nešto mi neide, pokušavao sam i format da smanjim pa opet neide, ali vidim da ste već obradili sve teme pa me posle josephovih nekako i sramota na moje amaterske (Čovek slika i u vožnji  :o) . Veliki pozz svima sa željom da se opet okupimo i vozamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja