Jump to content

Moto Zajednica

Imate li položeno za A

Da li imate položeno za A kategoriju  

166 članova je glasalo

  1. 1. Da li imate položeno za A kategoriju

    • Da
      128
    • Ne - planiram da polažem
      39
    • Ne - ne planiram da polažem
      3


Recommended Posts

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ajde i ja da se zapljunem:

 

B - 08.06.1995

 

C - 20.11.1998

 

A - 26.06.2005

 

sa automobila u kamion, pa tek onda na dva tocka  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

E to, nekako mi je tesko da dam cirka 150 evitja drzavi nizasta. Nije do para al me bas svrbi da im dam pare - a da dobijem pecat. I jos im idem na noge...

Al jbg, niko jos nije ispravio krivu drinu tako daa... dacu im te pare  :-\  (jebo ih ja bas u birokratiju)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Sa 18 godina (1998) sam polozio PSP pa B kategoriju. Sa 17 sam poceo da vozim motore i od tada vozim bez dozvole. mozda ce ovo da zvuci kao da sam neki matorac ali kada sam pocinjao da vozim (sada vec pre 11 god), stvari su bile mnogo drugacije. Bilo je prilicno divlje! Svi (ali SVI) sa kojima sam ja vozio, vozili su bez kacige, dizali su na yadnji tocak, trkali se non stop i pravili razlicite gluposti na motoru. Da me neko ne shvati pogresno, ne kazem da je to bilo pametno ali je tako bilo. Pored svega toga odrastao sam u Paviljonima (ko je iz BG-a, zna o cemu pricam) pa je divljanje bilo jos ludje.Neko je pomenuo kako ne razume to da neko vozi non stop napet jer nema dozvolu i potpuno je u pravu, ali mozda sam ja malo i odlepio pa mi je to na neki nacin i dizalo adrenalin (povrh svega)  ;D. Ne znam ni sam koliko puta sam bezao od milicije, jednom me uhvatili, sve ostalo sam pobegao.. Znam , znam , nije tu bilo mnogo pameti ali sta da vas lazem.. Verovali ili ne, pre neki dan sam odlucio da polazem, pored ostalog i pod uticajem mog druga Mareta (Marcony) Pozdrav druze!! Da ne smaram vise, vidimo se kad polozim na jednoj OPUSTENOJ voznji!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Moj update  ;D

 

PSP '99  polozio i nisam nista ni posle vozio

 

A-'07  pologao kad sam uzeo Yamahu....

 

B- '02 pologao cim napunio 18 leta

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Hmmm, ček' da pogledam u "knjižicu" (omatorilo se-izlapelo)..  ???

B - V 1982

A- VI 1982

Aauuu, dinosaurus znači. Dok ne položih, bilo je bežanja od murije k'o dobar dan, al bejahu i MLOGE prijave pa sam ih lepio k'o tapete. Mada s'druge strane, bilo je bežanja i kad overih A čisto iz zajebancije pošto sam jedini u davnoj ekipi postao legalan pa da ne bi' bio miner mor'o sam ::) Na polaganje me naterao "marsovac" (tadašnji žargon za kljuna na motoru) kada me "maznuo na trotoaru i izvadio iglice iz ventila - pa guraj Bato motorče od 160+ Kg. Tada rekoh "e nećeš više" >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Skoro pre godinu dana sam polozila PSP i zaustavili su me samo jednom  (i to pre nedelju dana), sad cu da polozim za A, necu da vozim bez dozvole, jednostavno se tako osecam sigurnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

A, B, C, D, E, i jos jednu kategoriju koja se ne polaze u civilnoj praksi a to je Rukovanje teskim rudarskim kamionima (damperima) i to za modele: Belaz, Caterpillar, Wabco, Faun, Lectra haul.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja