Jump to content

Moto Zajednica

Malaguti f10

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Malaguti f10

Pozdrav, o cemu se radi vracao sam se iz grada drzao sam na pola gasa skuter non stop i kada sam izasao na prav put polako sam davao veci gas kada sam mu nabio do kraja gas ugasio se posle toga nisam mogao da ga upalim, promenio sam svecicu stavio novu nece da upali skuter kada verglam ima struju mislim instrument tabla svetli, svetla se upale nisam proverio dali baca svecica varnicu da nije mozda do bombine ili mozda se zapusio karburator, posto mi se pre par nedelja desilo da mi je ispalo crevo za gorivo bas sa karburatora i isao sam po putu gde ima dosta prasine pa je mozda eto to uzrok, i da zelim da kazem da sam na pocetku leta imao problem sa paljenjem nije hteo da pali mnogo tesko je palio, ostavim ga da prodje dan i ujutru upali iz prve kad ga ugasis nece da upali tek sutra dan :D posle se to samo nekako sredilo i radilo je bez problema mozda je i bombina ? sta vi mislite sta moze da bude zelim da cujem ljude koji se razumeju jer se ja ne razumem u ovo skuter je star papiri su izgubljeni odavno stojao u garazi i ja uzeo da se zezam malo sa njim pa od cega prvo da krenem ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja