Jump to content

Moto Zajednica

JUZNA AMERIKA.....putevima Che Gevare

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Bavaniste
  • Motocikl: Suzuki GSX600F Katana

Procitah sve u dahu jedva sam docekao da se zavrsi ceo putopis pa da krenem sa citanjem. Citajuci i gledajuci slike jednog srbina tamo negde medju Majama i Inkama i to motorom po gudurama Juzne Amerike dodje ti da se zapitas od cega su srbi napravljeni... Zoki svaka cast na ovom poduhvatu i da te zdravlje posluzi da nam prezentujes jos neki kontinent. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

     Jos jedno neplanirano, kasnjenje ili ...zavrzlama oko Suzane da konacno stigne u Cacak....prijatelj,prijatelja koje ga je utovario u kombi i otisao u Nemacku da obavi neke poslove i da na prikolici doveze auto mi se javio ...nece stici nazad kako je planirao a to je bilo ili juce ili danas...vec kasni nedelju dana  :stabre:

     Tako da moji planovi da idem na Benduro 6 se definitivno nece ostvariti..hm ? necu ni da pomislim ili razmisljam da je to neka 

losa karma.. ;)  i  ne preostaje mi nista drugo nego da se dobro naoruzam ...strpljenjem.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

Nije loša karma ,pre će biti da dok ne uradiš sam ,od toga nema ništa.dobro je dok se dogadja tako reći pred kućom,i da si imao sreće tokom puta kad je stvarno sreća  bila potrebna.

Ovu zimu je(meni) definitivno obeležio tvoj putopis koji je sa malo reči bio izuzetan jasan i opisan ,i za naše (moje) pojmove izuzetno hrabar i smeo i zbog toga ti se iskreno divim.

Prepostavljam da je dosta ljudi prilikom čitanja pomislilo "ja bi voleo da imam ovog čoveka za saputnika"  što je velika stvar.

Još bezbroj kilometara,milja,,,,,, vidimo se

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

    Izvinjenje za nepisanje....da , konacno Suzana je parkirana u garazi a ja parkiran u krevetu ...na kraju balade zaradio sam upalu pluca i sada mi jedino preostaje lezanje i uzimanje terapije odnosno...antibiotika......temperatura me je slamala ovih dana tako da nisam imao snage da se i javim.

 

Pozdrav za sve ,,, ;) kawazoki

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Brz oporavak, planiras li neku pustolovinu ubuduce, na pamet mi samo pada australija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: r 1200

Cestitke avtoru za izuzetan potupis i puno srdacnih zelja za brz i kvalitetan oporavak, nadam se, da cemo jednom imati srece, da ga vidim i pruzim ruku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Ajej, kakav font sam to odabrao. nadam se da imate sokolove oci :)

   Ja priznajem da sam odmah potrazio fioku i izabrao +2.5 naocare ..jes da su Kinezski al...procitah...tvoje pozdrave... :)

 

Hvala...svakako..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

    Izvinjenje za nepisanje....da , konacno Suzana je parkirana u garazi a ja parkiran u krevetu ...na kraju balade zaradio sam upalu pluca i sada mi jedino preostaje lezanje i uzimanje terapije odnosno...antibiotika......temperatura me je slamala ovih dana tako da nisam imao snage da se i javim.

 

Pozdrav za sve ,,, ;) kawazoki

 

Lepo se ti oporavi, sačekaćemo mi dna, dva da ozdraviš...

Pridružujem se čestitkama ostalih pa pređeni put i putopis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

   Suzani ispran rezervoar, upaia na drugo verglanje ....,novo ulje i fillter..radi besprekorno.. ;) sto se mene tice....oporavak ide na bolje jos sam pod terapijom.

 

Pozdrav za sve    kawazoki

  • Podržavam 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja