Jump to content

Moto Zajednica

BRAKE CLUTCH - Ili po našem ručice.

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 795 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Imao sam na Dominatoru i prodao sam ih zajedno sa motorom, nikad nikakvu zamerku nisam imao, sunce kisa boja postojana kao i prvog dana. Kvalitet materijala mi nije poznat ali je zavrsna obrada veoma kvalitetna, porucio sam sa DX expresa  ali vidim ima ih svuda.

 

Opet bi ih porucio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2541 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Sad sam gledao i skinuo ručicu kvačila. Posao od 2min. Jeste ima mali prekidač koji kad se povuče ručica kvačila tek tada se može startovati motor. Znači jako jednostavno rešeno - mali pipak je potisnut unutra u kućište svoje a kad povučem ručicu kvačila on izlazi iz svog kućišta. Nije neka nauka. Na kraju ako to ne smeta motoru možda bi moglo i da se prepravi ručica tako da ne potiskuje taj pipak i onda motor može da se pali bez kvačila. Ovo ako baš ima neki problem pri montaži. Na kraju videću kad stignu ručice kakav je posao oko montaže.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Taj prekidac kod SUZUKIJA ima vise funkcija ( IE modela) , nije samo kvacilo....

Za SV modele znam sigurno iz prakse,a za tvoj bi trebao da pogledam semu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2541 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Taj prekidac kod SUZUKIJA ima vise funkcija ( IE modela) , nije samo kvacilo....

Za SV modele znam sigurno iz prakse,a za tvoj bi trebao da pogledam semu....

Nadam se da će ručice leći bez nekih većih problema a ako ih i bude tu su stare dok se ne reši problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 795 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ako vam posalju kataloski za vas model motocikla nema nikakvih prepravki zamena traje 10 min

To ti pricam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI
  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

STIGLEEEEE, prošlo 13 dana. Baš su me iznenadili jutros. Čekam sutra lepši dan pa da ih montiram.

 

 

 

 

 

 

 

ja imao obrnutu kombinaciju :D :D 

 

sad narucujem crne sa sivim adjusterima :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Ja bih ovakve sive ali sa crvenim detaljem ili crne sa crvenim..Naravno dugacke..Za Varadera je malo problem jer ima i kvacilo hidraulicno..Nije sajla..Nekako cu ih nabaviti..Clan foruma Zemzem se ponudio za pomoc...Hvala unapred..Oduzicu mu se vec nekako...

post-21769-0-57945100-1443652122.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Ja nisam odusevljen istim. Desna se malo klima, ali i dalje ih drzim na motoru. Vise me nervira leva. Niti je za dva prsta niti za celu saku. Ko zna, mozda ja ne znam kako da ih koristim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2541 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Moje su sa sistemom za podešavanje, tj razvlače se i podešavaš ih prema ruci. Sutra ih najverovatnije montiram i javljam utiske sa vožnje u petak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2541 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Montirao jako brzo i jednostavno - sve leglo kao da su fabričke. Nisam povećavao dužinu ručice, meni odgovaraju ovakve, videće se u vožnji još. Lufta ima par mm gore-dole ali i fabričke imaju luft. Jedino što ove nemaju u odnosu na fabričke je to što je, kod fabričkih u kanal kroz koji prolazi noseći šraf ubačena mesingana čaura. Ako ove dobiju lufta u tom delu odneću ih kod strugara da proširi rupu i ubacim neku biksnu. Ja sam šraf podmazao malo, podmazala ga i fabrika, pa se nadam da se neće raširiti kanal kroz koji prolazi taj šraf. Na kraju fabričke su tu u šteku ako zatreba. U subotu pravi test ručica  :jee1:   :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja