Jump to content

Moto Zajednica

European Bike Week

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

nasa 4 clana su otisla jutros i bice do subote.... trebao sam i ja ali kad sam se preracunao skontao da cu ici ipak sledece godine.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Ducati Monster 696

nasa 4 clana su otisla jutros i bice do subote.... trebao sam i ja ali kad sam se preracunao skontao da cu ici ipak sledece godine.....

 

nadam se da ce obavestiti kako je bilo i postaviti par slika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Da li je neko isao pre od vas tamo,mozda za vikend budem bio u tom kraju,ali idem autom.Zna li neko dal se placa ulaz,kolko je za motore,kolko za pesake,ima li parking za auto,ima li kamp,i td.Ako se ne varam,susret je na samom jezeru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Da li je neko isao pre od vas tamo,mozda za vikend budem bio u tom kraju,ali idem autom.Zna li neko dal se placa ulaz,kolko je za motore,kolko za pesake,ima li parking za auto,ima li kamp,i td.Ako se ne varam,susret je na samom jezeru?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Bio sam ja 2011 god. Ulaz se ne placa. Parking za auto je jako tesko naci. Tamo je najlakse i najzgodnije motorom. Ako si rezervisao neki smestaj, parkiras tu auto ispred, pa onda pesaka. Susret je na jezeru (oko jezera). Zapravo oko jezera postoje vise punktova, baza gde se prave ti skupovi. Ima 3-4 mesta gde je oko jezera velika zurka, satori itd. U ponedeljak sve pocinje (HD skup traje 7 dana) Od ponedeljka do cetvrtka je dozvoljen saobracaj i za kola oko jezera, a u petak je zabranjeno za kola i mogu samo motori da idu jednosmerno u krug oko jezera. Ja sam dosao u ponedeljak i jakoo ttesko (uz veliku srecu) sam nasao povoljno smestaj. Placao sam 35e sa doruckom na dan.

Ko nije bio i video neki ogroman moto skup, moje sve preporuke. To treba videti. Ne vozim HD, ali postujem svaku marku motora i zeleo sam da vidim 50.000 i vise motora na jednom mestu. Zeleo sam da vidim i osetim tu celu manifestaciju. Kada je HD skup, cela ta oblast se pretvori u MOTO regiju. A ljudi ima iz celog sveta. Bio sam video i to je to. Sad da idem svake godine, nije mi nesto.

24433_10200397887941787_511720989_n.jpg?

483618_10200397889341822_1937031373_n.jp

Kruzni tok kod Villach-a. Sve je u znaku bajkera.

20397_10206059053547389_8171111187532540

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

kako su meni rekli da se kamp placa po osobi 14e, jeste malo mnogo ali se placa jer je uredjenost kampa na visokom nivou....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bio sam 2012. Regularni kampovi se rezervisu dosta unapred, narocito ako te zanima vikend. Ali postoje brojna mesta u okolini gde se formiraju privremeni kampovi - u sustini divlji jer nemaju infrastrukturu, mada su tokom trajanja skupa regularna mesta za postavljanje satora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Bio sam 3 puta do sada-najverovatnije cu i ove godine ali autom.

Kao sto je vec neko gore napisao ,petak,subota,nedelja su "udarni" dani.

Put koji kruzi oko jezera se pretvara u jednosmernu ulicu(vozi se samo u jednom pravcu) i to 99% su motori(pretezno HD).

Ima i auta koji kruze ali uz odgovarajucu dozvolu.

Postoji i bus prevoz (na svakih 10-15 min. prolazi) i voznja je kostala 1E nezavisno koliko se stanica vozis (svaki ulazak nova karta).

Kod kampa gde se postavlja centralna bina je najveca guzva ali ni ostala dva nisu za potcenjivanje.

Kod tog istog kampa nalazi se benzinska pumpa A1 i ja sam uvek tu postavljao sator-free-(moze se uvek naci prostor).Zasto tu?-pa iz prostog razloga sto se u blizini nalaze  hem. toaleti,cesme i mozes parkirati motor van puta.

Uvek sam ostavljao kompletnu opremu  u satoru-nikada mi nista nije zafalilo.

Spremite vrece za spavanje jer noci znaju biti veoma hladne.

 

Mnogi kupuju pice na pumpi jer je dosta jeftinije od prodajne cene ispod "satri".

Flasa Jack Daniels ispod satora zna da kosta i 70E.

 

Ko ode autom postoje "livade-parking" nedaleko od kampova i cena je bila oko 10-tak evra za dan.

 

Za mene vredi svaki evro potrosen i svaki km predjen.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Pozz svima ,

 

KAo sto balkanlover70 reche , vredi videti .

Ko god ode nece se pokajati .

Jedino nekada kisa moze delimicno da pokvari dozivljaj ali ne i Hard Core ekipi ..

Slazem se sa komentarom da je ispod satri prilicno skupo pa treba razmisliti o nabavci ili u Villachu ili na nekom drugom mestu van focusa ..

 

Sretan put svima koji idu i lep provod ...

 

Pozz

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: JABUKOVAC
  • Motocikl: Yamaha R1 Yamaha Fazer 800

Pozdrav drugari...

 

Moto skup koji se bar jednom u zivotu treba posetiti, prosle godine tj. 2015 bili smo i  mi clanovi bike kluba 'JABUKOVAC'  iz jabukovca u skoro punom sastavu (nema nas puno ali odabrani) :) . Bili smo cetiri dana ali moram reci da nije dovoljno, za dobar provod upoznanje sa svima i za oporavak je potrebno svih 7 dana koliko i skup odprilike traje. Mesta za kampovanje ima dovoljno i nista se unapred nije moralo rezervisati, postoje tri ogromna kamping mesta sa dosta ladovine izvanredim mokrim cvorom i bezbroj privatnog smestaja koji je dosta skuplji. A cena hrane i pica jeste visoka ali isplati se kad je dozivljaj u pitanju. Ovog puta je bilo dosta kolega bajkera iz BIH koje smo upoznali, iz Srbije nismo na zalost nikoga sreli. Guzva je velika i nebi preporucio odlazak kolima. Evo i malo slika:    

post-11911-0-79871500-1456082985.jpg

post-11911-0-02904800-1456083027.jpg

post-11911-0-48801500-1456083162.jpg

post-11911-0-47699700-1456083288.jpg

post-11911-0-01318300-1456083365.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja