Jump to content

Moto Zajednica

Giant Boulder SE

Recommended Posts

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Veličina rama 21'',prečnik guma 26'',3x7 brzina aluminijumski ram.Od ''opreme'' ima:ciklo kompjuter,rogove,nosač za bocu,bočnu nogaru,zadnji blatobran i nosač na volanu za  torbu ili korpu.Dobar i utegnut MTB bez lufta,koji se vozi svakodnevno.Cena 15.000din Tel. 0601423246

post-1847-0-39849100-1441047044.jpg

post-1847-0-03613800-1441046954.jpg

post-1847-0-87242300-1441047000.jpg

post-1847-0-87405400-1441047073.jpg

post-1847-0-13542900-1441047100.jpg

post-1847-0-55611300-1441047158.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Danas oko 16.15h,ispred DIS-a u Lazarevcu bicikl je ukraden.Ako se kojim slučajem pojavi u važem vidokrugu bio bi vam zahvalan da mi to javite.Totalno sam sjeban.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Hornet 600, TRK 251

Jbg znam kako ti je, meni su digli dva lepa komada... slaba je vajda, ali proverićemo u nedelju na starom buvljaku u Pančevu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Neočekivana sila koja se pojavljuje i iznenada rešava stvar u mom slučaju je policija,koja juče nakon postavljanja posta na forumu,zvoni na vrata moga stana i obaveštava me da je BICIKL PRONAĐEN!!!Odlazim u stanicu na ''prepoznavanje''i kada sam ga ugledao imao sam osećaj zadovoljstva i ispunjenosti,opet sam bio srećan kao dete koje je dobilo bicikl.Po povratku kući,u vožnji osetim da baca na volanu,disfunkciju zadnjeg menjača(isčupana sajla),nedostatak brzinomera,blatnjava kao krmača u voćnjaku....obogaljena je samo tako,ali sve se to da srediti.Ej,kada sam seo na nju,pa kada sam spustio šake na ručice,onaj položaj tela i kontakt zadnjice sa sedištem,prvi obrtaj pedale i napor tela,shvatio sam da mi je više prirastao srcu bicikl nego motocikl.Za sada bicikl neću prodavati.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jel lopov uhvaćen, treba sad i da plati štetu koju je napravio ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Lopov ima 15god.imam njegove podatke....istog dana je ubio Aman i ukrao robu u vrednosti oko 30.000din.Lično bi uveo ''Dušanov zakon'' jer po sadašnjem zakonu njega,kako mi reče inspektor tereti center za soc.rad,a mene će možda neko nekada zvati po tom pitanju.Nemam nameru da ga teretim za neku naknadu štete,jer je put do pravde veoma dugačak i parcijalan a i sizifov posao je da se tužim s njim u vezi štete koju je on napravio na biciklu+uvek može da kaže da ju je u takvom stanju zatekao,pa moja reč protiv njegove.....Nameravam da odem i da ga pred roditeljima zamolim da nam se putevi više nikada ne ukrste,koliko god je moguće,ali znajući sebe,velika je verovatnoća da će nešto da krene po zlu,tako da ga ostavljam na miru.Njega i njegove roditelje.Sreća je moja i njegova da ga tog dana nisam sreo.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja