Jump to content

Moto Zajednica

Kofer Givi Maxia i Wing rack 2

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Kupio od dragog Lakija, ali niti jednom za 2 godine nije montiran niti izasao iz kuce. 200 jura. Ima galeriju tj prtljaznik + naslon za ledja. Mislim da je N52. Monolock. Pregrada za dokumenta, staju po sirini 2 kacige i ima jos mesta po sirini.

063 7716 465

post-87-0-41409200-1440412325.jpg

post-87-0-24936400-1440412334.jpg

post-87-0-21516500-1440412354.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Samo jedna mala ispravka, nije ti kacenje na koferu monolock, nego monokey. Jer da je monolock, mogao bih smatrati da je odmah pradato. ;)

Izvinjavam se na smetnji i srecno sa prodajom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ajde da se i ja oglasim, kad sam vec pomenut.

Endurac nije pomenuo da je cena samo rostilja po nasim radnjama oko 50, a naslona 30-ak eu (mozda sam pogresio za nekoliko eu, nemojte mi uzeti za zlo). Ako se dobro secam, kolega ga je svojevremeno platio vise.

Rucku u sklopljenom stanju drzi jedan malecki plasticni jezicak, i na e52 je cest slucaj da se on odvali visestrukim naglim zatvaranjem rucke (niko od korisnika ne pazi na to), to mu je konstrukcijski nedostatak. Ne znam kakvo je stanje na ovom koferu, ali i ako je to i ovde slucaj, to ne utice ama bas ni malo ni na jedno svojstvo kofera (osim sto ce Vam motor trositi BAR 0,009 L goriva vise na 100 km...  :lol:  )

A da, jos nesto: ne znam zasto, ali "mudri" dizajneri GIVI-a su mu tregere stavili na donji deo, umesto na poklopac kofera, gde bi imali mnogo vise smisla. Posle par nedelja, ja sam svoje skinuo i negde u kuci came cekajuci vreme kad budem prodavao svoju 52-ku da ih prosledim buducem vlasniku, mozda im on nadje svrhu... Mada mi sada pade na pamet: mozda mogu da se ucvrste na poklopac?

PS: posto bi bila gornja polovina leve sarke?  :nanana:  (sorry, nisam mogao da odolim)   :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja