Jump to content

Moto Zajednica

izvanredan FZR 1000 EXUP

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

dali postoji nagrada za ljubilarnog 2000 pregledaca da vodim racuna mozda je nagrada ....

 

Nema nagrade za pregledace, motor se prodaje i to jako povoljno jer je ko NOV!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Spustam cenu na 2500 eura i razmisljam zasto niko ne zove da kupi perfektan motor bez ulaganja koji samo kad bi videli sve bi vam bilo jasno...

A tek kad bi ga provozali... Ovde nesto nije u redu il sam ja lud il je svet poludeo...

Uglavnom... Aktuelna prodaja! Imam osecaj da ko prvi dodje i pogleda ga, kupice ga. Ljudi, dodjite i pogledajte, popijemo pice i popricamo malo. Steta je da ovako dobar motor cami u garazi kod mene. Neko bi uzivao sa njim svakodnevno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC

Prijatelju i ja  imam slican problem (suzuki gsxr1100...)! Ne mogu da shvatim da niko nece da kupi motore shto su kao iz fabrike?!? Samo gledaju slike i nishta! Nemoj da spustas cenu kada vredi. Valjda ce naleteti pravi kupac koji zna da ceni trud i zna sta vredi! Pozdrav i srecno sa prodajom!]

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Prijatelju i ja  imam slican problem (suzuki gsxr1100...)! Ne mogu da shvatim da niko nece da kupi motore shto su kao iz fabrike?!? Samo gledaju slike i nishta! Nemoj da spustas cenu kada vredi. Valjda ce naleteti pravi kupac koji zna da ceni trud i zna sta vredi! Pozdrav i srecno sa prodajom!]

:)

Jbg. druzhe. Mi koji smo perfekcionisti i kupimo motor za normalne pare, onda izmenjamo sve potroshno i shto valja i shto ne valja, dovedemo motor do perfekcije izgubimo gomilu para a sredimo motor sledecem vlasniku.

To je nashe prokletstvo ali bar znamo shta vozimo ako nishta drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM450EXC
link=topic=16014.msg285415#msg285415 date=1216582077]

Jbg. druzhe. Mi koji smo perfekcionisti i kupimo motor za normalne pare, onda izmenjamo sve potroshno i shto valja i shto ne valja, dovedemo motor do perfekcije izgubimo gomilu para a sredimo motor sledecem vlasniku.

To je nashe prokletstvo ali bar znamo shta vozimo ako nishta drugo.

Brate, tako sam uradio o sa predhodnim motorom. Uzeo solidan motor, sredio ga do j..a i na kraju prodao i kalirao sve sto sam ulozio! Jbga al ne mogu krsheve da vozim! PoZz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

IMAO SAM SLICNU  situaciju sa yamahom , kad sam se zadovoljio i preradio je kao sam hteo  poveden idejom sa diskaverija sve svoja cula zadovoljio resio da je prodam, i slicna situacija .  kredita kolko hoces ponuda ogromna  cene nemaju nikako razloga da budu vece nego u EU  cak sta vise zbog nasih plata i jeftinije . A sta se desava kod nas svi bi da budemo troteri  zamisli samo vlasnike golfa 2 oni bi 5-6 godina da voze ta kola pa opet za iste pare da ih prodaju malte ne da im se plati sto su ih testtirali  .  ovo su samo moja zapazaja  promena u nasem drustvu  ima puno onih koji kupuju novo i onih sto kupuju najeftinije  sredina ???

zelim ti srecu i podrsku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ima razloga da cene budu vece nego u evropi jer ti motori koji dolaze iz evrope imaju cenu tamo plus carina i porez ovde u najmanju ruku, bez eventualnih drugih ulaganja.

 

Prodaja aktuelna! Cena povoljna!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

probaj da je ponudis na nekoj licitaciji  !!!!

 

ja sam se upravo otresao jednog r- a  trazim ponekad da vidim kako dise trziste  pa mozda ti ponudim  realnu cenu ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

probaj da je ponudis na nekoj licitaciji  !!!!

 

ja sam se upravo otresao jednog r- a  trazim ponekad da vidim kako dise trziste   pa mozda ti ponudim  realnu cenu ????

 

Gde na licitaciji? Koja je to realna cena? Nisam bas najbolje razumeo sta si hteo da kazes. Da bi nesto ponudio treba prvo da vidis to sto se prodaje, zar ne? A kad vidis sve ce ti biti jasno i tu se prica onda brzo zavrsava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

potpuno mi je jasno, da neverujem da je dobar nebi ni obracao paznju.

nemogu da te uvredim nemam trgovacki odnos prema motorima  jednostavno ih vidim kao materijal za preradu !

video sam neke motore na LICITACIJA  http://www.limundo.com/podkategorija-Auto-i-Moto-Motocikli-1x3 '>http://www.limundo.com/podkategorija-Auto-i-Moto-Motocikli-1x3             

http://www.limundo.com/

 

ili da se nesta slicno na ovom forumu fomira  mozda postane uspesna ideja , naravno da se ista moze videti i na  www.mobile .de ispod standardne ponude

 

vidim da si ti verovatno u kategoriji koja se respektuje na forumu pa mozda sem ove rubrike zazivi jos neka nova

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Bila na preradi, sad je materijal koji se zove  R1 !

 

(izvini, Vlado,morao sam da mu kazem!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Shteta da ovakav motor stoji, da se ne vozi... Ne znaju ljudi za shta je sve ovaj FZR sposoban. Skoro idealan i za sport touring i za skroz sportsku vozhnju sa adekvatnim gumama.

Misle ljudi da ne valja kad nije shpicasto, kad nije shareno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Motor je i dalje na prodaju po ceni od 2500 eura. Moze se videti u Kragujevcu u moto kuci Lazarevic gde se trenutno nalazi zbog jednostavnije prodaje, i zato jer je to jamahin servis koji garantuje za stanje i kvalitet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja