Jump to content

Moto Zajednica

PIRELI SCORPION MT90 S/T

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova

Ja vozim na PIRELLI MT 90 vec jedno 15000 km.Idealna guma za soft enduro motore.Na asfaltu jako lepo drzi,bilo da je suv ili mokar.Cesto izadjem u neku sumu i tu se dobro snalazi,ni jednom mi nije proklizao,ali samo kad je suva zemlja.Ako je blato ili mokra trava...e tu vec nastaju problemi.Jako brzo se napune sare i onda ja kao slik.Znaci za asfalt (suv ili mokar),puteve nasute kamenjem,zemlju (ali suvu) je odlicna guma.Po blatu ili mokroj travi mora da se vozi lagano i jako oprezno,ali dobro, to joj i nije namena,za takve stvari i postoje kramponke.Inace MT 90 se fabricki ugradjuju na KTM-a Adventurea 640 i 950,tj na 990.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1339 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

.Inace MT 90 se fabricki ugradjuju na KTM-a Adventurea 640 i 950,tj na 990.

 

Dvije krive informacije:

1. Na ADV 640 se tvornički ugrađivala Metzeler Enduro 3

2. Na ADV 950/990 se ugrađuje MT 90 A/T, ne S/T, dvije dosta različite gume

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ja vozim na PIRELLI MT 90 vec jedno 15000 km.Idealna guma za soft enduro motore.Na asfaltu jako lepo drzi,bilo da je suv ili mokar.Cesto izadjem u neku sumu i tu se dobro snalazi,ni jednom mi nije proklizao,ali samo kad je suva zemlja.Ako je blato ili mokra trava...e tu vec nastaju problemi.Jako brzo se napune sare i onda ja kao slik.Znaci za asfalt (suv ili mokar),puteve nasute kamenjem,zemlju (ali suvu) je odlicna guma.Po blatu ili mokroj travi mora da se vozi lagano i jako oprezno,ali dobro, to joj i nije namena,za takve stvari i postoje kramponke.Inace MT 90 se fabricki ugradjuju na KTM-a Adventurea 640 i 950,tj na 990.

 

pireli mi je alternativa za michelin anakee, i nadam se da je adekvatna

valjda zanju ovi iz KTM-a, sta stavljaju na motore

jel kod tebe oznaka  A/T  ili  S/T  ?????

oznaka S/T je vise za asvalt, samo 10% je prilagodjena za off road

hvala na informaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

 

PIRELI SCORPION MT90 S/T  strava guma vec 15 000km bez greske jos 1 trecina je ostala sare . a ovaj tekst podrzavam potpuno     

Ja vozim na PIRELLI MT 90 vec jedno 15000 km.Idealna guma za soft enduro motore.Na asfaltu jako lepo drzi,bilo da je suv ili mokar.Cesto izadjem u neku sumu i tu se dobro snalazi,ni jednom mi nije proklizao,ali samo kad je suva zemlja.Ako je blato ili mokra trava...e tu vec nastaju problemi.Jako brzo se napune sare i onda ja kao slik.Znaci za asfalt (suv ili mokar),puteve nasute kamenjem,zemlju (ali suvu) je odlicna guma.Po blatu ili mokroj travi mora da se vozi lagano i jako oprezno,ali dobro, to joj i nije namena,za takve stvari i postoje kramponke.Inace MT 90 se fabricki ugradjuju na KTM-a Adventurea 640 i 950,tj na 990.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja