Jump to content

Moto Zajednica

otisao navoj na svecici - heli coil navoj? apr.leonardo 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Pozz ljudi, treba mi neko (po mogucstvu sa ovog foruma) ko radi HELI-COIL navoje ili kako se vec zovu posto sam cuo da su oni najbolji i najeftiniji nacin za zamenu navoja a da velicina svecice ostane ista ili mi predlozite neki drugi nacin da napravim navoj a da ne moram da stavljam vecu svecicu? Dakle treba mi neko pouzdan kome bi ja poslao deo (glavu motora ili samo poklopac ako je dovoljan) putem pošte jer ja zivim na selu pa nikako ne mogu da teram ceo motor da mi to neko radi na licu mesta.. Skuter je Aprilia Leonardo 125cc '96 god. pa ako neko zna nekog ko to radi i po kojoj ceni bio bih mu puno zahvalan. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

to uradi sam, vrlo je prosto samo moras da kupis heli coil set za konkretno taj navoj koji tebi treba . Sad koliko kosta set ne znam ali sama procedura montiranja heli coila je vrlo prosta .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Pa kad već skines glavu odnesi kod strugara nek ti ubaci reducir na isti navoj i resena stvar,heli c. TI je resenje isto,al ovo ti jednostavnije tu u selu cas posla,mozda i da neskidas glavuw,sam da rasturis plastike zbog prilaza ureznice.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja