Jump to content

Moto Zajednica

Slovaci doziveli udes u Zrenjaninu

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 782 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Danas izmedju 13 i 14 casova , na ulazu u Zrenjanin iz pravca Srpske Crnje , putnici na motorima imali su peh. Prvi motorista koji je predvodio kolonu ( jedini koji ima navigaciju a troje njih putuju) je doziveo klasicno isecanje odnosno neustupanje prednosti. Momak se kretao pravolinijski kroz raskrsnicu a devojka za volanom sluzbene Fabije ga je isekla.

Rol barovi su odradili muski deo posla , zali se na bol u ledjima i santa na levu nogu, pregledan je u urgentnom centru i uradjen je rentgen . Na nogama se vratio.

Bili su na proputovanju kroz Madjarsku - Rumuniju - Srbiju , a za dalje nisu rekli. Iz Slovacke ih je krenulo 13 a u Srbiju su stigli samo troje, kazu da im je destinacija moto skup u Apatinu.

 

Momak koji je pao vozi HD electra glide limited narandzasto sivi metali , drugi je na sivom HD V-rod i treci je na Yamahi T-max.

 

Malo su u soku, nisu izgleda navikli na ovakve stvari a i kako kazu , puno njih je za 7 dana sto popadalo sto vraceno kuci zbog defekta.

 

Popravio sam im HD da ga dovedemo u vozno stanje (takodje puno hvala @Isketu i @Sima Strahoti i bajkeru koji je takodje u proputovanju stao da ponudi pomoc) . Levi rolbar na kojem su hladnjaci i plastike i cuda kojekakva se toliko iskrivio da je malo ulegao u rezervoar i totalno blokirao menjac. Voda ne curi a ispravili smo cevi da oslobodimo poluge.

 

Ako ih neko uoci u Apatinu neka ih puno pozdravi, razmenili smo brojeve ako im treba nesto, dobili su vise komada vode, soka i keksova da koliko toliko napune stomake.

post-20170-0-04992800-1435955684.jpg

post-20170-0-36323700-1435955703.jpg

post-20170-0-97583400-1435955718.jpg

  • Podržavam 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 782 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ja krecim kucu pa garant nema sanse da stignem do Apatina da se opet sretnem sa njima. Ako ih neko sretne pozdravite ih puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Svaka cast. Danas kad sam isao na posao oko14i30 na semaforu na pocetku bavanistanskog puta ka bavanistu videh nekoliko HD-a mozda su krenuli za kovin na skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 782 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Neznam , reko je covek idu u Apatin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 792 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Svaka cast sto ste im pomogli! I bas mi je drago, pogotovu sto sa Slovicama imam bas pozitivna iskustva, radio sam sa njima van i imam drugare tamo, 90% njih nas dozivljavaju kao svoje kada ste van, prihvataju nas i tek kako, za razliku od mnogih drugih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Poslo ih je 13-oro, do Zrenjanina ih se dovuklo troje, a pao je jedan. Bice dobro ako do kuce pretekne ijedan, da isprica pricu kako su ih po Balkanu desetkovali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja