Jump to content

Moto Zajednica

MK Panter Apatin 3-4-5- jul 2015

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Apatin

Dragi prijatelji, braćo i sestre, pozivamo vas na 10. JUBILARNI moto susret u organizaciji MK PANTER. 
Kao i svake godine moto susret ce se održati u Kampu MK Panter (Apatin) gde vas očekuje dobro druženje, dobra klopa,  piće i kvalitetna svirka, kao i kamp koji je u debeloj hladovini i opremljen je tuševima.

Ulaz za bajkere je besplatan

PETAK 3.7.2015

- DOČEK GOSTIJU

Rok svirka:
- Tribute BIJELO DUGME (LUDI CRV)
- HYPNOTIZED
- ŠINOBUSI
- BITANGE

SUBOTA 4.7.2015

- DOČEK GOSTIJU
- PASULJ
- BAJKERSKE IGRE
- DEFILE
- STUNT SHOW

Rok svirka:
- PRLJAVI ROMEO
- KRALJEVSKI APARTMAN
- Tribute AC/DC (GOA)

NEDELJA

- KAFA
- ISPRAĆAJ GOSTIJU

 

Kontakt telefon: Predsednik kluba Sreto 063/303-554 , Potpredsednik kluba Žbubi 069/2512-007

 

https://sr-rs.facebook.com/events/1608224252761508/

 

Dobrodošli!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Treci put za redom dolazim! Sreto i ekipa to lepo organizuju, ne sumnjam da ce i ove godine biti tako. :takoje:  Ovoga  puta dovodim jos nekoliko drugara. Panteri, vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Pozdravite puno goste iz Slovacke, imali su udes u Zrenjaninu , pomozite im ako treba , ja sam uradio sta sam mogao da stanu na noge i nastave put.

Tri motora su u pitanju HD electra glide narandzasto sivi , sivi V-rod i Yamaha T-max , slovacke tablice svo troje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdravite puno goste iz Slovacke, imali su udes u Zrenjaninu , pomozite im ako treba , ja sam uradio sta sam mogao da stanu na noge i nastave put.

Tri motora su u pitanju HD electra glide narandzasto sivi , sivi V-rod i Yamaha T-max , slovacke tablice svo troje

pozdrav ako imas brojeve telefona molim te posalji mi  mozda su to nasi bajkeri koji treba da dodju u Kisac hvala janko predsednik mC KISADHCROWS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

 

Pozdravite puno goste iz Slovacke, imali su udes u Zrenjaninu , pomozite im ako treba , ja sam uradio sta sam mogao da stanu na noge i nastave put.

Tri motora su u pitanju HD electra glide narandzasto sivi , sivi V-rod i Yamaha T-max , slovacke tablice svo troje

pozdrav ako imas brojeve telefona molim te posalji mi  mozda su to nasi bajkeri koji treba da dodju u Kisac hvala janko predsednik mC KISADHCROWS

 

imam , Tibor +421905400251

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

 

 

Pozdravite puno goste iz Slovacke, imali su udes u Zrenjaninu , pomozite im ako treba , ja sam uradio sta sam mogao da stanu na noge i nastave put.

Tri motora su u pitanju HD electra glide narandzasto sivi , sivi V-rod i Yamaha T-max , slovacke tablice svo troje

pozdrav ako imas brojeve telefona molim te posalji mi  mozda su to nasi bajkeri koji treba da dodju u Kisac hvala janko predsednik mC KISADHCROWS

 

imam , Tibor +421905400251

 

hvala brate nisu oni  koji dolaze kocd nas na skup ako zelis izvoli 17-18 jul Kisac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja