Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok Misija 2015

Recommended Posts

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Bilo nas je dosta prosle godine ali manje nego proslih godina kad se sipalo gorivo,sad ne vredi trositi reci da li je bolje otici na dva glupa skupa u neka sela u okolini gde zivis ili ici na ovu voznju-realno slicno se para potrosi a razlika je ogromna ali da ne tupim previse svako od nas zna koliko i sta moze.

Gledamo se dole,sremci kao i uvek spremni :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Bilo nas je dosta prosle godine ali manje nego proslih godina kad se sipalo gorivo,sad ne vredi trositi reci da li je bolje otici na dva glupa skupa u neka sela u okolini gde zivis ili ici na ovu voznju-realno slicno se para potrosi a razlika je ogromna ali da ne tupim previse svako od nas zna koliko i sta moze.

Gledamo se dole,sremci kao i uvek spremni :takoje:

Prosle godine si obecao pivo (u KM) ali nisi ispunio obecanje. Nema veze, sad ce platiti ili Sekula, jli Saler.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Ima li neko vise informacija o samoj organizaciji i programu BR misije?

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Ajde postavite bar neki link gde ima vise jer sada bi trebalo da postoji nesto vise konkretnijih informacija, sta kako gde. Ako je eventualno ovde sramota ili je mozda in i politicki ispravno ne pricati o Kosovu i Metohiji nego o tamo nekim Afrikama, Azerbejdzanima ili Mongolijama . Uostalom valjda ima i mladih i novih koji bi prvi put da idu, Nismo valjda spali na guslare i informacije vezane za jedno realno vece moto putovanje i srpske motoriste, mogu usmeno ili sapatom prenositi?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naravno da je na ovom forumu dozvoljeno, čak i poželjno pisati o ovoj i ovakvoj manifestaciji :) a kao dokaz tu su teme o Bajk Rock Misiji godinama unazad.

 

I mi imamo samo one informacije sa banera - vreme i mesto okupljanja kao i satnica. Nadam se da će neko od organizatora napisati nešto više.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nisam organizator ali napisacu KAKO JE BILO PRETHODNIH GODINA pa me ne bi cudilo da bude i ove isto.

U 10 okupljanje odnosno polazak ispred skupstine. Ide se auto putem do batocine Kragujevac pa Kraljevo, Raska i onda se na prelazu ceka da se okupi sto vise motociklista i zajedno se krece do prelaza i KM.

Za smestaj se javite u dom studenata KM imaju svoju internet stranicu pa telefonom rezervisite, posto mesta nece biti kad stignets tamo. Smestaj je bio 500 din po osobbi, sobe nisu nista posebno ali bolje od satora svakako. Ako jos nekog nesto interesuje neka pita.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja sam bio kod Bate petokrake, bilo 10e po osobi, ok smeštaj, on je par km pre ulaska u Kososvsku Mitrovicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Срећан и безбедан пут свима који су отишли. Лепо време у повратку! Живи били! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Mi stigli kuci, u petak ceo put kisa, danas u povratku opet sve vrame kisa, ali se ne zalimo jer je bilo lepo sa kosovarima, kao i uvek. Dzabe sam poneo sunke DZoksu, nije ga Violeta ovaj put pustila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Mi stigli kuci, u petak ceo put kisa, danas u povratku opet sve vrame kisa, ali se ne zalimo jer je bilo lepo sa kosovarima, kao i uvek. Dzabe sam poneo sunke DZoksu, nije ga Violeta ovaj put pustila.

Moze ta šunka i u NS da se izjede :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja