Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup u Smederevu (28.29.30 April 2006)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da li neko zna da li ce se skup odrzati ili ne zbog ove poplave posto je donji deo kod ulaza u tvrdjavu poplavljen?

 

U svakom slucaju ako skup bude bio odrzan ja cu sigurno ici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Da li neko zna da li ce se skup odrzati ili ne zbog ove poplave posto je donji deo kod ulaza u tvrdjavu poplavljen?

 

U svakom slucaju ako skup bude bio odrzan ja cu sigurno ici.

 

Brko,ne brini...danas sam prichao sa organizatorima i skup ide svakako...samo je pitanje lokacije, tj. ako ne bude tvrdjava bice neka druga livada...chak mi i rekoshe gde ali meni to nishta posebno nije znachilo...Ma naci cemo ih gde god!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

I ja sam cuo da ce skupa ipak biti.

Tvrdjava je uveliko pod vodom tako da ona 100% otpada.

Voda je dosla cak do zeleznocke stanice (za one koji su bili).

Nova lokacija je na kruznom putu oko SD-a.

Ako nekome treba detaljnije objasnjenje neka kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Treba meni.

 

Jel to onaj put kad se krene ka Kovinu i Pancevu?

 

P.S. Sve jedno cu svratiti do tvrdjave ili negde do Dunava cisto da vidim koliko se izlio (mada do tada ce se vec malo povuci) posto mnogo volim vodu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Treba meni.

 

Jel to onaj put kad se krene ka Kovinu i Pancevu?

 

P.S. Sve jedno cu svratiti do tvrdjave ili negde do Dunava cisto da vidim koliko se izlio (mada do tada ce se vec malo povuci) posto mnogo volim vodu.

 

E vode imas na pretek!

Ne nije ka Kovinu i Pa.

Ako dolazis autoputem iskljuci se na prvom izlazu za SD. Nastavi pravo, prelazis preko kruznog puta koji spaja selo ORESAC i zelezaru. predji preko njega, samo napred, hrabro i neces promasiti sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

 

 

Ako dolazis autoputem iskljuci se na prvom izlazu za SD. Nastavi pravo' date=' prelazis preko kruznog puta koji spaja selo ORESAC i zelezaru. predji preko njega, samo napred, hrabro i neces promasiti sigurno.[/quote']

 

Jao , ta iskljucenja sa autoputa za SD su haos , ima ih 5-6 i ko tu da se snadje... prosle godine kad sam isao u Vrsac promasivao sam i u odlasku( ne znam kako,ali otisao sam u Pozarevac) i u povratku(usao na autoput na poslednjem ukljucenju ka BG)... :oops: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Pre 15.min. telefonom sam obavesten od precednika moto kluba u Smederevu gosn Svetozara Pavlovica da ce se moto susret ipak odrzati ali ne u Smederevskoj tvrdjavi kao sto je bilo najavljeno nego u PETRIJEVU(od Smedereva 5km)

SUSRET se odrzava 28 i 29 aprila

Po recima Svete Pavlovica zezanje ce biti isto dobro kao i u tvrdjavi,dolazi vise bendova,ozvucenje do sad nevidjeno,mislim da su u planu i plesacice(nisam vam Ja rekao),itd.

Do Petrijeva se stize:Iz pravca BGD-a(auto-putem) iskljucujete se normalno za Smederevo i kad prodjete pravac od naplatne(dodjete na T raskrsnicu) skrecete levo i posle par kolometara naicicete na znakove za bike

STARI PUT za Smederevo preko Vince,Grocke itd.:Kad se spustite nizbrdo od Brestovika silazite u naselje ORESAC na samom izlasku iz Oresca imate skretanje levo za Smederevo i pravo ka Zelezari tj. auto-putu Vi idete ka Zelezari i auto putu i naicicete posle 10-ak kilometara na znakove za bike

PUT PREKO PANCEVA I KOVINA: Kada predjete most na Dunavu NE skrecete za Smederevo desno vec nastavljate pravo ka zelezari tj. auto-putu kada prodjete glavnu kapiju Zelezare skrecete desno ka auto-putu ali ne idete na auto-put nego nastavljate pravo nakon 2-3 kilometra naicicete na znakove za bike

Nadam se da sam Vam pomogao ako Vam nesto nije Jasno mozete se obratiti Sveti(precednik kluba)063/827-3587

Mozete pozvati i mene 065/800-5090

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

vidimo se onda u smederevu,ja cu najverovatnije doci u subotu malo kasnije,ali se nadam da cu neke od vas videti i upoznati,menecete lako poznati po drecavom mz a ima i tribale po rezervoaru,kutijama i krilu,

 

nebi bilo lose kad bi se nekako stupilo u kontakt sa svim klubovomi,i da uvek kada su neke promene na skupu oni to objave na ovom sajtu,tako nebi lutali bezveze i raspitivali se gde je sta :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Play around the city!

nemoj da neko nije dosao u moj lepo poplavljeni grad..

pitajte mene za stanje

 

 

elem do tad sam sigurna da ce sa Tvrdjavom sve biti ok.. :lol::lol::lol:

 

pozZ!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

nebi bilo lose kad bi se nekako stupilo u kontakt sa svim klubovomi' date='i da uvek kada su neke promene na skupu oni to objave na ovom sajtu,tako nebi lutali bezveze i raspitivali se gde je sta :wink:[/quote']

 

Odlicna ideja, tako nesto sam i ja predlagao pre nekog vremena. Pogledaj temu...

 

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=935

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Moj prvi pravi skup je bio prosle god. u Smederevu i vezan sam za isti grad

Mogli bi da se dogovorimo ko hoce u subotu(tadasnju)pa da nas nekolicina krene ako zelite starim putem kroy prelepu prirodu lagana voznja u grupi,moze i autoputem isto u grupi ali tada uvek neko divlja

Sta kazete na to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Play around the city!

Recicu vam samo da trenutno stanje u Tvrdjavi definitivno ne obecava...kisa idalje lije ovamo je haos ljudi..necu da vas obeshrabrim..ali bice veselo! :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Na prvoj strani sve lepo pise

Atila(akrobata),plesacice,ozvucenje do sad nevidjeno,nekoliko bendova,potezanje motora,zadnji tocak itd.itd.

DODJITE i necete se pokajati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Jel se zna precizno vreme u koliko je defile?

Pa dodjes lepo do podne na bike,dobijes program,razvuces sator,raspitas se za suljpa itd.

A on bi odma na defile? i ako bi mogle plesacice? Brko,Brko!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma ne.

Ja svake godine dolazim obicno oko 11h ujutru ali drugar me nagovara da stignemo taman pre pocetka defilea, da idemo pravo na njega, i onda sa svima ostalima dodjemo u kamp pa zato razmatram situaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Ma ne.

Ja svake godine dolazim obicno oko 11h ujutru ali drugar me nagovara da stignemo taman pre pocetka defilea' date=' da idemo pravo na njega, i onda sa svima ostalima dodjemo u kamp pa zato razmatram situaciju.[/quote']

Ti iz Mladenovca kad ides starim putem na Kovacevac,Veliku Krsnu malte ne da ulazis u sam kamp bez ikakvog skretanja to ti je stari put za Smederevo iz Mladenovca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

a jel moze jedno uputstvo za najjednostavniji dolazak na tu lokaciju sa autoputa iz pravca Nisa ?

 

mada , ako je verovati meteorolozima ocekuje nas kisni vikend... :x

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650
a jel moze jedno uputstvo za najjednostavniji dolazak na tu lokaciju sa autoputa iz pravca Nisa ?

 

mada ' date=' ako je verovati meteorolozima ocekuje nas kisni vikend... :x[/quote']

Evo najjednostavnije: Iskljucis se sa autoputa na prvom izlazu za SD(to je iskljucenje SD-Kovin), posle naplatne rampe ides jedno 500-600 m (blaga uzbrdica) i izlazis na glavni put(valjda stari put ka BG), desno ti je zelezara, a ti picis LEVO, znaci ka BG. Na prvoj sledecoj raskrsnici ne skreces nigde, znaci samo pravo, i brzo ces stici do sledece (samo oprezno, tu je "crna tacka") i onda si takoreci stigao... Naravno ovo je put ka selu Petrijevu, gde ce se po vasim informacijama odrzati skup jer je tvrdjava potopljena.

p.s. ovaj put znam napamet, cesto idem u SD kod familije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja