Jump to content

Moto Zajednica

CBR 900 RR, lanac bregaste ili nesto drugo?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Sta mislite da li je ovde u pitanju lanac bregaste ili mozda nesto drugo? Motor pali i vuce dobro, ovo caktanje se cuje i na ler gasu a i malo jace kad se dodaje gas.. Obratiti paznju posle 12-te sekunde, do tad je malo cudno snimio telefon. Inace motor ima hidro spaner i presao je 70000 km.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HcURfZOIO0A&feature=youtu.be

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Pa ono zvuči mi kao da je lanac preko snimka,pre par godina sam gledao par tih modela za sebe sa sličnom kilometražom i onda bilo je par što se čuo lanac ili je pisalo da su već menjali to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Vidi, lanac bregaste je rezervni deo. Sa kilometražom od 70.000 km trebao je da bude promenjen otprilike dva puta. U Srbiji je realno da nije promenjen uopšte.

 

Ja ne mogu da ti kažem da li jeste ili nije po ovom snimku, ali hoću da kažem da je vrlo realno da bude. Nemoj da se masiraš nego idi kod nekog majstora koji će ti iz taka reći šta je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Naravno slazem se da je najbolje kod majstora, ali nije na odmet da cujem i druga misljenja. Sutra najverovatnije idem do majstora da pogleda, iz manjeg sam mesta pa ih nema bas nesto u blizini. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Čuje se neki metalni zvuk, a i sam rad motora nije baš ritmičan... Zreo je za majstora !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

E ovako, jeste da deluje pomalo kao da ne radi jedan cilindar, ali samo tako deluje, i ja sam to mislio pa sam i svecice zamenio jer im je ionako bilo vreme za zamenu mada se ispostavilo da ni stare nisu lose. Dihtung jedne grane je malo nagoreo i napravila se rupa na koju izlaze izduvni gasovi, tako da ovo caktanje su ustvari otkucaji tog cilindra :) jos sam kod majstora svratio u vecernjim satima pa se u mraku i vidi da na tu pukotinu izbije i malo plamena kad se odvrce gas. Zanimljivo kako zvuk ume da zavara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja