Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP "ZRENJANIN 2015" MK PANONSKI VUKOVI

Recommended Posts

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Dragi prijatelji forumaši, bajkeri, motoraši, rokeri i svi ljudi dobre volje, obaveštavam Vas da će i ove godine Vukovi organizovati veliko okupljanje bajkera u Zrenjaninu, drugog vikenda u maju mesecu, tačnije 08.09. i 10. Maja 2015. god., na starom mestu - Sportskom Centru PARTIZAN. Program VIII po redu MOTO SKUPA na kojem je domaćin MK Panonski Vukovi iz Zrenjanina izgleda ovako: 

 

 

 

 

MOTO SKUP "ZRENJANIN 2015" 8. 9. i 10 MAJ - MK PANONSKI VUKOVI

 

 

 

PETAK 08.05.2015.

 

 

 

- OTVARANJE KAMPA              12:00

- VEČERA ZA GOSTE                18:00

- ROCK KONCERT                     20:00

         

          - WITHOUT FEAR (Pančevo)                       

         

          - FRIENDS ZR (Zrenjanin)

         

          - KONTROLA ZVUKA (Zrenjanin)

 

 

 

SUBOTA 09.05.2015.

 

 

 

- DOČEK GOSTIJU

- STUNT ( street fight vožnja )    15:00

  *Powered by Darko Prokin i Radislav Mihajlov - Stunt drivers                                

 

- BAJKERSKI PASULJ                  16:00

- BAJKERSKE IGRE                      17:00

   *Powered by Fijuk - live legend                          

 

- DEFILE                                        18:00

 *Ukoliko dobijemo dozvolu

 

- DODELA ZAHVALNICA              19:00

 

- ROCK KONCERT                        20:00

 

            - SANTOS BROTHERS (Bačka Palanka)

              * Winner of Battle of the bands, Sarajevo 2009.

                 Volkswagen festival 2010.

                 Best guitarist, Festival Omladina 2014.

           

            - REAL STRIPTEASE PERFORMANCE

              * Powered by Anđeli Amsterdama

 

            - SUPERNOVA (Novi Sad)

              * Vokal - MILOŠ BAJAT (Prvi glas Srbije)

               Winner of Battle of the bands, Sarajevo 2010.  

                                                    

            - REAL STRIPTEASE PERFORMANCE

             * Powered by Anđeli Amsterdama

 

            - ZEMLJOTRES (Zrenjanin)

 

             + GO GO dancinG

                        

 

 

NEDELJA 10.05.2015.

 

 

 

  - USTAJANJE

  - KAFA – DORUČAK

  - ZATVARANJE KAMPA

 

Pa ko voli - nek izvoli !!! DOBRODOŠLI !!!

 

panonski-vukovi-moto-sku.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Pa dobro bre kako "AKO DOZVOLE DEFILE" , pa nisu ONI meni ni vama ni nama platili porez na upotrebu vozila ni registraciju pa da zabranjuju vozanje , Ja defiliram sam ako treba pa cemo da vidimo , nek probaju da me zaustave.

 

 

Inace svaka cast za moto skup, uvek bude jaaako dobro.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

Pa dobro bre kako "AKO DOZVOLE DEFILE" , pa nisu ONI meni ni vama ni nama platili porez na upotrebu vozila ni registraciju pa da zabranjuju vozanje , Ja defiliram sam ako treba pa cemo da vidimo , nek probaju da me zaustave.

 

 

Inace svaka cast za moto skup, uvek bude jaaako dobro.

 

Sve je to tačno, ali svake godine taj proces izgleda ovako:

 

Vukovi prijave MUP-u RS:

 

1.Manifestaciju - Moto skup (besplatno)

 

2.Priredbu na putu - Defile - 12.500,00 RSD + potrebno: a) izvod iz apr-a 1.700,00 RSD

                                                                                          b) mapa puta

                                                                                          b) saglasnost upravljača lokalnih puteva 680,00 RSD

                                                                                          c) saglasnost Vojvodina puta

                                                                                          d) elaborat mera bezbednosti

                                                                                          e) podatci (registracija i jmbg) vozila i vozača koji obezbeđuju

                                                                                           f) izjava o tome da smo prošli celu putanju i da je bezbedna

                                                                                          g) izjava o preuzimanju odgovornosti

 

Onda pre nego što počne Defile dođe brdo plavaca i alkotestiraju (onaj brzi test, gde samo duneš u vazduh u pravcu aparata) i kontrolišu sve učesnike na izlazu iz kampa (kaciga i tablica su minimum koji mora biti ispoštovan). Alkotest nije rigorozan - jedno pivo ili časica rakije ne smeta.

 

Potom kad se sve završi kako treba, nakon mesec dana stigne od naših prijatelja iz MUP-a RS faktura za pružene usluge:

 

1.Za obezbeđivanje Defilea (naknada za rad službenika i službenih vozila i opreme) - 18.900,00 RSD

2.Za obezbeđivanje Objkta (naknada za dežurstva službenika MUP-a) - 5.800,00 RSD

 

Dakle cela stvar klub košta oko 40.000,00 RSD, kao naknada za posao koji svakako rade za platu, koju primaju od para svih nas poreskih obveznika.

 

Eto to smo probali da izbegnemo, da ove godine ne platimo - ali ništa od toga, odgovor je biće fakturisano (naknadu za prijavu od 12.500 RSD i saglsnosti smo već platili) kao i svake godine.

 

Dakle pretili smo da se nećemo vozati,  ako nam budu tražili tolke pare, zato sam napomenuo u programu skupa za Defile to ,,ako nam dozvole", ali džabe - provalili su da blefiramo i to je to.

 

Elem, suma sumarum, Skupa će biti, Defilea će biti, MUP-u RS će se platiti sve što fakturišu - kao i svake godine.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

 Inače, imamo još jednu lepu vest, u saradnji sa Opštinom Zrenjanin i organizacijom Vikend u centru, za sve Zrenjanince i goste Moto skupa Panonskih Vukova biće upriličen koncert RIBLJE ČORBE u centru Zrenjanina, 9.maja u 12.00 h prepodne. Koncert traje do 14h. Svi zainteresovani gosti Skupa i kamperi, organizivano će se u subotu u 12h provozati do centra kako bi gledali i slušali Borin nastup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

   Inače važna informacija za sve koji žele da dođu na naš skup je i cena ulaza:

 

 400 din po motoru (klasika - važi za oba dana, za vozača i suvozača, uključena klopa, poklon suvenir, kamp mesto)

 200 din pešaci - po danu

 

   Cena pića:

 

 120 din točeno pivo

 120 din sokovi

  50  din voda

   * kafa se ne prodaje, ali se kamperima besplatno kuva uvek ujutru, a ko bude šarmantan, možda dobije i u toku dana po potrebi. 

 

Ovom prilikom želim da se zahvalim svim ljudima koji godinama dolaze na naš skup - VI STE NAŠI JEDINI SPONZORI i bez Vas mi Skup ne bi uspeli da realizujemo. Zato naplaćujemo kintu na ulazu ali gledamo da gostima pružimo što pošteniju uslugu za dat novac. Ako ima primedbi na ranije Skupove - recite da budemo bolji. Ove godine je ulaznica simbolično jeftinija, jer smo svesni težine situacije u kojoj se nalaze ljudi. Nije mnogo, ali eto toliko smo mi mogli - a da ne trpi kvalitet našeg skupa. Kad vlasti budu imale više sluha za nas - pa prihvate da kapitalnije učestvuju u orgnizaciji, ili kad nađemo nekog jakog sponzora, mi ćemo drage volje pustiti ulaz free - do tada ćemo praviti skupove ovako sve dok budemo imali  kome da ih pravimo  ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Mužlja
  • Motocikl: Suzuki GSF 600s

Ako trazis preko google mapsa trazi sportski centar streliste ( iz pravca bg-a pratis magistralu, naidjes na nadvoznjak i na silazu odma prva desno i tu si  :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 787 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Kad dodjes do samog ulaska u grad , popnes se na nadvoznak i kad sa vrha nadvoznjaka pogledas desno - prva stvar ispod tebe bice gomila motora koi se guraju da udju na kapiju.

E kad to budes video sve ostalo ce da ide kao na Tefal tiganju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja